CDR.cz - Vybráno z IT

Fallout 4 a Doom budou předělany do virtuální reality [E3 2016]

Fallout 4 Review
Ano, čtete správně, Bethesda plánuje předělat Fallout 4 a Doom pro HTC Vive a dočkat bychom se obou her měli už příští rok.

Cdre 3

Související zprávy z letošní E3: 


Bethesda nepochybně splnila sen nejednomu hráči, když oznámila, že Fallout 4 i Doom se dočkají své VR adaptace. Nadšení bohužel nevydrží fandovům Dooma, ten na rozdíl od Falloutu 4, se dočká pouze jakéhosi virtuálního průvodce peklem, bez veškeré akce. Obou her bychom se měli dočkat na HTC Vive příští rok.

Doom Image 02

Konkrétně u Falloutu 4 se jedná o poměrně ambiciozní plán, jedná se koneckonců o obří titul, který se nyní musí stát nejen hratelným, ale také stravitelným pro budoucí VR hráče. Titul byl navíc často kritizován za jeho grafiku, která by ve VR teoreticky mohla hrát velkou roli. Jak se s tím tvůrci poperou se ale teprve uvidí.

Nezapomeňte sledovat herní sekci CDR (nikoliv pouze titulní stranu) pro kompletní přehled všech novinek z letošní E3 výstavy. Po celý týden vás denně budeme zásobovat desítkami článků, díky kterým vám nic neunikne. 

Zpravodajství E3 2016 běží pod záštitou společnosti Intel

Pavel Vevera

Členem redakce inGamer.cz byl od samotného založení v roce 2012. Původně působil jako multisekční redaktor, přispívající jak články, tak video tvorbou, nakonec se však ustálil na textech. Jako externista od 1. ledna 2014 pokračuje v rámci herní rubriky CDR.cz, kam se redakce i část obsahu inGameru přesunula.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Fallout 4 a Doom budou předělany do virtuální reality [E3 2016]

Žádné komentáře.