CDR.cz - Vybráno z IT

Quake chce konkurovat Overwatch, vrací se na scénu s pokračováním [E3 2016]

Bethesda nešetřila a odstartovala svou konferenci ve velkém. Konferenci totiž začala CGI trailerem na nový přibytek do Quake série, který ponese jméno Quake Champions.
Quake 01

Cdre 3

Obrovské nadšení, jehož jsme mohli být svědkem po vyhláskování jména Quake při konferenci Bethesdy, velmi rychle vystřídala vlna skepse. Vinu za to nesou plány tvůrců přizpůsobit Quaka dnešnímu standardu a udělat z něj Hero Shooter.

Trailer naznačuje, že postavy budou mít unikátní schopnosti podobně jako v Team Fortress 2 nebo Overwatch. Z tohoto odhalení nebyli fandové nijak nadšení, titul pro ně již dlouhá léta představuje čistou arénovou FPS, kterou by podle nich podobné novoty poskvrnily.

Určitě zatím víme jedině to, že hra vyjde pouze na PC a bez kampaně pro jednoho hráče. Další informace se dozvíme až na letošním Quakeconu.

Nezapomeňte sledovat herní sekci CDR (nikoliv pouze titulní stranu) pro kompletní přehled všech novinek z letošní E3 výstavy. Po celý týden vás denně budeme zásobovat desítkami článků, díky kterým vám nic neunikne. 

Zpravodajství E3 2016 běží pod záštitou společnosti Intel

Zdroje: 

Pavel Vevera

Členem redakce inGamer.cz byl od samotného založení v roce 2012. Původně působil jako multisekční redaktor, přispívající jak články, tak video tvorbou, nakonec se však ustálil na textech. Jako externista od 1. ledna 2014 pokračuje v rámci herní rubriky CDR.cz, kam se redakce i část obsahu inGameru přesunula.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Quake chce konkurovat Overwatch, vrací se na scénu s pokračováním [E3 2016]

Žádné komentáře.