CDR.cz - Vybráno z IT

Battlefield Hardline

Electronic Arts má svou velkou tiskovou konferenci až zítra, přesto vývojáři Battlefield: Hardline nevydrželi a s prvním odhalením přichází už dnes, s předstihem.
Bfh Main
Měli jste někdy choutky si ozkoušet policejní práci tak, jak ji vidí Hollywood nebo tvůrci seriálů? A teď nemluvíme o vyšetřování, ale o klasickém béčku, kde běžný detektiv řeší celý případ sám....
Electronic Arts už na minulém ročníku E3 ukázalo vysoké ambice s ohledem na připravované hry a letos v červnu vydavatelství svá slova veskrze potvrzovalo. Teď se však obrací karta, vývojářská...
Bf Hardline 1
Electronic Arts po absurdní dvanáctiminutovce ze singleplayeru odhalilo trailer na online složku policejního BFka. A opět nezklamalo.
Zatímco záběry a informace o kampani nového BFka z E3 působily docela atraktivně, zhlédnutím posledního gameplay videa nadšení opadá. Co se v něm děje, je prostě hloupé.
Bf Hardline 3
Jak vypadá běžný zápas v reimaginaci série Battlefield? Podívejte se na bezmála čtvrthodinovou nahrávku komentovanou Stevem Papoutsisem z Visceral Games.
nepřehlédněte
Battlefield Hardline
Policejní honičky, bankovní loupeže, zločinci a policejní zásahové jednotky – to je budoucnost jedné z nejpopulárnějších akčních sérií současnosti.