CDR.cz - Vybráno z IT

Far Cry 4

Farcry 4 11
Minulý týden jste u nás měli možnost soutěžit o PC verze kompletní edice Far Cry 4. Stačilo správně odpověď na soutěžní otázky a výhra mohla být vaše. Ze správných odpovědí jsme vylosovali čtyři...
Fc 4 Cover 1
Akční FPS Far Cry 4 teprve v minulém týdnu vstoupilo na světový trh a o titul jste mohli u nás dokonce ještě den před vydáním začít soutěžit. Nyní známe výherce!
nepřehlédněte
Fc 4 Title
Dva roky zpátky dokázal Ubisoft překvapit, když vydal Far Cry 3. Otevřený svět, psychopatický záporák, možnost lovit zvěř a zpracovávat kořist, to vše jsou vlastnosti... i Far Cry 4?
Farcr 4 73
Far Cry 4 je velkým tématem letošního GamesComu a Ubisoft se přijít s novými informacemi rozhodně příliš neostýchá. Ba naopak, na veřejnost vypustil dvojici nových videí.
Farcry 4 11
Jedna z nejočekávanějších her od Ubisoftu je bezesporu open-world střílečka Far Cry 4. Ta nás podle posledních informací vezme i mimo oznámené Himaláje.
Farcry 4 E 4
Vývojáři Far Cry 4 chtěli do hry zaimplementovat ženskou postavu. Dostupná by byla v kooperačním módu. Vydavatelství ovšem tento krok kvůli úspoře času zakázalo.
Farcry 4 11
Ubisoft dnes uveřejnil svou výroční zprávu, ve které potvrzuje vývoj Far Cry 4, informuje o tom, že na Assassin's Creed Unity spolupracuje až desítka studií a oznamuje odklad Tom Clancy's...