CDR.cz - Vybráno z IT

Lumia

Lumia Camera se vrací, HMD Global odkoupilo patenty

Jestli jste používali v dřívějších dobách telefon Nokia Lumia, či Microsoft Lumia, určitě si vzpomínáte na perfektní fotografickou aplikaci. A přesně ta se objeví na nových Nokiích s Androidem.
Microsoft Lumia Big

Další snímky zrušené Lumie 960 se objevily na internetu

Nedávno jsme vás informovali o tom, že se na internetu objevily fotografie zrušené Lumie 960. Nyní dorazila další várka fotografií, které ukazují telefon z více úhlů.
Zrusena Lumia

Únik fotografií zachycuje chystanou, leč zrušenou Lumii 960

Než to Microsoft s Lumiemi zcela vzdal, chystal nástupce svého posledního high-endového modelu, Lumie 950. Tím měla být Lumia 960, bohužel se však nikdy nedostala do výroby.
Vaio Phone Biz 4

Nový Vaio smartphone je připravený na Windows 10 a Continuum

Když ještě značka Vaio spadala pod Sony, jednalo se vždy o prvotřídně zpracované kousky. Samotné Vaio se snaží jít v těchto šlépějích a s Vaio Phone Biz jistě nešláplo vedle.
nepřehlédněte
Microsoft 640 Xl

Microsoft Research vyvíjí flip cover se zabudovaným e-ink displejem

Telefony s druhým e-ink displejem na zádech jsme už viděli. Microsoft by však chtěl u svých Windows smartphonů oba displeje používat současně.
nepřehlédněte
Lumia 550 2

Microsoft Lumia 550 - nejlevnější smartphone s Windows 10 je v prodeji

Elegantní chytrý telefon tak akorát do ruky vtrhl na evropský trh. Čtyřjádro s nejnovější mobilní platformou Windows vyjde na něco málo přes 3 tisíce korun.
nepřehlédněte
Acer Jade Primo Phone

Acer Jade Primo - první PC Phone s bohatým příslušenstvím v ceně

Novinka od Aceru s Windows 10 Mobile bude mít v balení dokovací stanici, klávesnici a myš. Navíc má být levnější než nové Lumie 950.

Lumia 950: První microsoftí telefon co bude fungovat i jako (mini)PC

Společně s Windows 10 na mobilních telefonech se na nás také chystají nové prémiové Lumia smartphony, které mimo doslova luxusní výbavy přináší i zajímavou softwarovou novinku - při připojení k...
nepřehlédněte
Lumia 950 Concept

Lumia 950 a 950 XL se představí v září s Windows 10 Mobile

High-end smartphony Lumia Talkman a Cityman se špičkovou výbavou míří na trh. Co nového nabídnou?
nepřehlédněte
Lumia 1030

Nová vlajková loď Microsoft Lumia bude mít Windows 10

Pokud jste očekávali, že v Barceloně na MWC Microsoft představí novou vlajkovou loď, tak vás zklameme. Microsoft v Barceloně představil pouze Lumii 640 a 640 XL.
nepřehlédněte
Concept Windows 10 Per Smartphone Phone Insider

Návod: Hack umožní instalaci Windows 10 i na zatím nepodporovaných telefonech

Nový operační systém Microsoftu slibuje mnohé, ale testovací verze zatím nezamířila na všechna zařízení. Jak nová Windows 10 dostat do vašeho smartphonu i přes to? Postup je poměrně jednoduchý a...
nepřehlédněte
Microsoft Lumia 532 And Lumia 435

Nejlevnější Microsoft Lumie 435 a 532: Cena do 3 tisíc korun, 1 GB RAM a WP 8.1

Základní výbava = nízká cena. Microsoft odhalil dva nejnovější smartphony s Windows Phone 8.1, s nimiž chce prorazit zejména na asijském trhu.
nepřehlédněte
Microsoft Lumia Phones

Windows 10 zamíří na Lumie s WP8, nové telefony s Windows Phone 7 se uzavřou

Windows Phone očekává v blízké a zároveň vzdálenější budoucnosti nevyhnutelná evoluce a následná revoluce. Smartphony s Windows Phone 7 se uzavřou pro další možný vývoj, aby Windows Phone 8 mohl...
nepřehlédněte
Lumia 535

Sbohem, Nokie! První model Microsoft Lumia 535 představen

Nový smartphone z rodiny Microsoft Lumia nedosahuje výšin high-end zařízení, svými funkcemi však uspokojí zákazníky, kteří mají hluboko do kapsy.
Microsoft Lumia Phones

Seznamte se s telefony Microsoft Lumia: Nové logo a kam se poděla značka Nokia?

A je to tady. Nové telefony s názvem Microsoft Lumia jsou za rohem. Na kdysi největšího producenta mobilních telefonů tak čeká jen budoucnost v podobě výroby levných zařízení. Jak vypadá logo,...

Stránky