CDR.cz - Vybráno z IT

Lumia

DIIT
I když je Windows na telefonu zcela vymřelý, stejně jako posádka Červeného trpaslíka, stále se dá užít nějaká legrace s telefony Microsoft Lumia.
Jestli jste používali v dřívějších dobách telefon Nokia Lumia, či Microsoft Lumia, určitě si vzpomínáte na perfektní fotografickou aplikaci. A přesně ta se objeví na nových Nokiích s Androidem.
Microsoft Lumia Big
Nedávno jsme vás informovali o tom, že se na internetu objevily fotografie zrušené Lumie 960. Nyní dorazila další várka fotografií, které ukazují telefon z více úhlů.
Zrusena Lumia
Než to Microsoft s Lumiemi zcela vzdal, chystal nástupce svého posledního high-endového modelu, Lumie 950. Tím měla být Lumia 960, bohužel se však nikdy nedostala do výroby.
Vaio Phone Biz 4
Když ještě značka Vaio spadala pod Sony, jednalo se vždy o prvotřídně zpracované kousky. Samotné Vaio se snaží jít v těchto šlépějích a s Vaio Phone Biz jistě nešláplo vedle.
nepřehlédněte
Microsoft 640 Xl
Telefony s druhým e-ink displejem na zádech jsme už viděli. Microsoft by však chtěl u svých Windows smartphonů oba displeje používat současně.
nepřehlédněte
Lumia 550 2
Elegantní chytrý telefon tak akorát do ruky vtrhl na evropský trh. Čtyřjádro s nejnovější mobilní platformou Windows vyjde na něco málo přes 3 tisíce korun.
 
nepřehlédněte
Acer Jade Primo Phone
Novinka od Aceru s Windows 10 Mobile bude mít v balení dokovací stanici, klávesnici a myš. Navíc má být levnější než nové Lumie 950.
Společně s Windows 10 na mobilních telefonech se na nás také chystají nové prémiové Lumia smartphony, které mimo doslova luxusní výbavy přináší i zajímavou softwarovou novinku - při připojení k...
nepřehlédněte
Lumia 950 Concept
High-end smartphony Lumia Talkman a Cityman se špičkovou výbavou míří na trh. Co nového nabídnou?
nepřehlédněte
Lumia 1030
Pokud jste očekávali, že v Barceloně na MWC Microsoft představí novou vlajkovou loď, tak vás zklameme. Microsoft v Barceloně představil pouze Lumii 640 a 640 XL.
nepřehlédněte
Concept Windows 10 Per Smartphone Phone Insider
Nový operační systém Microsoftu slibuje mnohé, ale testovací verze zatím nezamířila na všechna zařízení. Jak nová Windows 10 dostat do vašeho smartphonu i přes to? Postup je poměrně jednoduchý a...
nepřehlédněte
Microsoft Lumia 532 And Lumia 435
Základní výbava = nízká cena. Microsoft odhalil dva nejnovější smartphony s Windows Phone 8.1, s nimiž chce prorazit zejména na asijském trhu.
nepřehlédněte
Microsoft Lumia Phones
Windows Phone očekává v blízké a zároveň vzdálenější budoucnosti nevyhnutelná evoluce a následná revoluce. Smartphony s Windows Phone 7 se uzavřou pro další možný vývoj, aby Windows Phone 8 mohl...
nepřehlédněte
Lumia 535
Nový smartphone z rodiny Microsoft Lumia nedosahuje výšin high-end zařízení, svými funkcemi však uspokojí zákazníky, kteří mají hluboko do kapsy.