CDR.cz - Vybráno z IT

Surface

Microsoft se rozhodl vydat novou verzi svých chytrých zařízení v podobě Surface Duo 2. Na to zareagovalo i vývojové studio Gameloft, které k této příležitosti uvedlo sérii her speciálně...
Už je to poměrně dávno, co se spekulovalo o Surface Mini, menší variantě tabletu od Microsoftu. Nyní se potvrzuje, že spekulace byly pravdivé.
Huawei Matebook 10
Huawei nám opět dokazuje, že již není výrobcem pouze telefonů střední třídy, ale i tabletu, který se může měřit s takovými velikány, jako je Surface nebo iPad Pro.
Surface 1
Microsoft všem případným zájemcům vymění kabely k tabletům Surface. Mohou být totiž příčinou požáru.
Samsung Display 55 Inch Transparent Oled
Novinky v zobrazovacích zařízeních: Samsung má transparentní a zrcadlovou televizi, Microsoft zase odhalil ceny svého obřího nástěnného tabletu.
Vaio Z Canvas 1
Sony Vaio Z Canvas již dorazil na japonský trh. JIP chce se značkou Vaio zamířit opět na špičku trhu, proto snad rovnou vydává notebook Vaio Z a tablet Vaio Z Canvas s oslňujícími parametry, který...
nepřehlédněte
Jide Remixos Tablet
Pokud se vám líbí vzhled Microsoft Surface, ale rádi byste snížili cenovku, či dokonce zvolili Android místo Windows 8.1, tak je Jide Remix Tablet určen přímo pro vás.
 
Microsoft Surface Pro Press
Čerstvé tablety Surface Pro 3 od Microsoftu jsou větší, tenčí a výkonnější. Firma tvrdí, že vylepšený model je schopen nahradit i váš notebook.
nepřehlédněte
surface_mini-cover_1.png
Oficiální oznámení Surface Mini zatím neproběhlo, uniklé informace však naznačují, že by to mohla být již jen otázka času. Zcela upřímně, už by to bylo i docela vhodné, aby nebylo (paradoxně) zase...
Surface-RT
Redmontští odhalili své výsledky v posledním čtvrtletí fiskálního roku. Neuspokojivé výsledky odrážejí nepřestávající konkurenční boj na trhu se spotřební elektronikou.
Microsoft Surface - img1
Microsoft odhaluje nové hardwarové požadavky pro přicházející aktualizaci Windows 8.1, které budou platit nejméně dva roky. Navíc zlevňuje svůj tablet Surface RT.
Microsoft Surface Pro - úvodní foto
Desetipalcový tablet Surface Pro přijde na evropský trh už ke konci tohoto měsíce. Známe také ceny, za které bude prodáván a které se liší podle velikosti interního úložiště.
Microsoft Surface - img1
Tvrdí to alespoň známý výrobce displejů NPD DisplaySearch; s velikou pravděpodobností mezi Surface tablety přibude menší a mobilnější placka se 7,5" displejem.
DIIT
Windows 8 Surface
Ani prodej druhé varianty Surface ve verzi Pro nepohnul s prodeji do takové míry, aby si mohl Microsoft konečně gratulovat. I když prodejní místa hlásí velký zájem zákazníků, čísla nejsou nijak...
Microsoft Surface Pro
Společnost Microsoft zahájila prodej svého v pořadí druhého tabletu v Kanadě a Spojených státech. Zákazníci vzali obchody útokem a tablet je vyprodán.