CDR.cz - Vybráno z IT

Revoluční bezpečnostní systém Arlo: Odemkněte dům pomocí videozvonku

Zdroj: Shuttestock

Společnost Arlo, známá svými pokročilými bezpečnostními technologiemi, přichází s inovativním domácím bezpečnostním systémem, který přináší řadu funkcí, včetně možnosti deaktivace pomocí domovního zvonku. Tento systém, představený minulý rok, zahrnuje multifunkční senzory a rozbočovač/klávesnici, čímž nabízí řešení, které může konkurovat i těm nejlepším na trhu, jako byl například Google Nest Secure.

Arlo nedávno splnilo svůj slib a uvedlo na trh NFC bezpečnostní štítek. Tento štítek umožňuje uživatelům aktivovat nebo deaktivovat bezpečnostní systém jednoduchým klepnutím na rozbočovač klávesnice uvnitř domu. Novinkou je také možnost odjistit systém poklepáním na videozvonek Arlo ještě před vstupem do domu, což výrazně zvyšuje komfort a bezpečnost.

Funkčnost a cena

Bezpečnostní štítek je nyní dostupný za cenu přibližně 460 Kč za balení dvou kusů. Funguje s aplikací Arlo Secure, která umožňuje vytvářet plány přístupu pro pravidelné návštěvníky, jako jsou pejskaři nebo hospodyně. Stačí během určeného časového intervalu klepnout štítkem na videozvonek a systém se automaticky deaktivuje.

Zdroj: Shutterstock

Pro členy domácnosti je tento štítek praktickým způsobem, jak rychle deaktivovat systém, aniž by museli vytahovat telefon nebo zadávat kód na klávesnici. I když se zdá, že deaktivace pomocí NFC na telefonu není možná, Arlo bylo kontaktováno, aby tuto informaci potvrdilo.

Základní sada domácího bezpečnostního systému Arlo začíná na přibližně 4 600 Kč a zahrnuje centrální rozbočovač/klávesnici s pohybovým senzorem, reproduktorem a vestavěným mikrofonem. Tento systém je kompatibilní se senzory All-in-One od Arlo, které fungují jako kontaktní i pohybové senzory. Navíc mohou fungovat jako světelné a teplotní senzory, detektory netěsností a poslouchat sirény alarmu kouře nebo oxidu uhelnatého. Systém je možné monitorovat samostatně nebo profesionálně za přibližně 575 Kč měsíčně, což zahrnuje i nahrávání videa pro zvonek a kamery Arlo.

Videozvonky Arlo

Funkce deaktivace pomocí štítku funguje s nejnovějším videozvonkem Arlo, který je k dispozici ve dvou verzích: HD video za přibližně 1 840 Kč a 2K video za přibližně 2 980 Kč. Oba modely mohou být napájeny z baterie nebo z elektrické sítě.

Budoucnost chytré bezpečnosti

Arlo se stalo synonymem pro chytré bezpečnostní kamery, včetně nedávno představeného modelu Arlo Pro 5S 2K za přibližně 5 710 Kč. Tento model může být propojen s bezpečnostním systémem pomocí funkce Arlo SecureLink, která zajišťuje připojení i během výpadků internetu a napájení.

Zatímco trh s DIY inteligentními bezpečnostními systémy roste, Arlo přináší praktické a užitečné inovace, které usnadňují jejich používání. Možnost deaktivace systému pomocí klíčenky je jednoduchá, ale nesmírně efektivní. Kompletní recenzi systému očekávejte brzy.

Tagy: 
Zdroje: 

Diskuse ke článku Revoluční bezpečnostní systém Arlo: Odemkněte dům pomocí videozvonku

Pondělí, 17 Červen 2024 - 03:48 | Arctia | Nothing on 1, 2 is binding... Ovsem nejlepsi bylo...
Sobota, 15 Červen 2024 - 02:29 | Jan Smetana | 2ks "bezpesnistniho stitku" za 460kc?...
Pátek, 14 Červen 2024 - 11:47 | madPav3L | Věřím, že LPL (LockPickingLawyer) by stejně našel...
Pátek, 14 Červen 2024 - 11:20 | Gaunter | Keď už si niekto dal tú námahu vytvoriť článok,...
Pátek, 14 Červen 2024 - 10:34 | Kert | Beztak to nikdo nečte.

Zobrazit diskusi