CDR.cz - Vybráno z IT

Ostatní

DIIT
ASUS nadále útočí svými ExpertBooky na zavedené výrobce business class strojů, dnes se podíváme na takový Rolls Royce mezi 2v1 notebooky.
DIIT
V dnešní recenzi se zaměříme na vodníka firmy MSI, model MEG S360. Jde o úctyhodný chladič, který zvládá i ty nejžhavější procesory Alder Lake nevyjímaje.
DIIT
ThinkPad L15 Gen2 je modernizovaný L15 Gen1, hlavní změnou jsou novější procesory postavené na AMD Zen3 architektuře.
DIIT
HP má na poli pracovních stanic poměrně dlouhou tradici, dnes se podíváme na překvapivě dobře vybavený model, kam je možno osadit dokonce až 128GB RAM.
DIIT
Radeon RX 6700M přišel na trh již minulý rok, jakožto konkurence mobilní GeForce RTX 3070, nicméně na trhu je s ním zatím jen MSI Delta 15.
DIIT
Máte rádi Linux? A máte rádi, když Linux na notebooku funguje a netrávíte měsíce kompilací ovladačů? Pokud ano, dost možná vás zaujmou notebooky společnosti TUXEDO, dnes se podíváme spíše na herní...
DIIT
Gigabyte AERO 15 OLED je zajímavě vybavený notebook s výborným OLED panelem a slušnou portovou výbavou.
 
DIIT
MSI minulý měsíc uvedl klávesnici s vlastními mechanickými spínači. A protože jsou mechanické klávesnice v kurzu hlavně proto že vydrží, rádi jsme přistoupili na nabídku klavír otestovat.
DIIT
Po nedávné recenzi ThinkPadu P14s Gen2 s procesorem Intel jsem měl možnost otestovat i model s procesorem AMD.
DIIT
Mobilní pracovní stanice vyrábí společnost Lenovo již řadu let. Dnes testovaný kousek je tak trochu...speciální.
DIIT
ASUS refreshnul i velmi zajímavý Zephyrus G14, dnes se podíváme na jeho speciální edici.
DIIT
Dnes se po dlouhé době zaměříme na paměti, konkrétně paměti XPG ADATA DDR4 Spectrix D50 s RGB a podporou Intel XPM a certifikací ROG.
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na jeden z mála notebooků nabízející Radeon RX 6600M s 8GB VRAM.
DIIT
V dnešní recenzi se zaměříme na AIO řešení počítače firmy MSI. Je osazeno procesorem Intel Tiger Lake s integrovanou grafikou Intel Iris Xe a je zamýšleno především jako pracovní nástroj.
DIIT
V dnešní recenzi se budeme věnovat myši společnosti ASUS, drátovému modelu ROG Strix Impact II ze série "Electro Punk". Výrobce k recenzi dodal i obrovskou podložku stejné řady, ROG Sheath.