CDR.cz - Vybráno z IT

Fujitsu

Vfyt 7260 M 851 Bat 3 046 Fc 3 B 406 Bed 33 B
Novinky pro firemní zákazníky dorazí s Windows 10 Pro, procesory Intel Skylake a operační pamětí DDR4. Na trh podívají v květnu.
nepřehlédněte
Ukladani Dat Pasky
Společnosti IBM a Fujifilm našly způsob, jak vměstnat rekordních 220 TB dat na datovou pásku. Tedy na pásek, který se navíjí na kotouče a ty se zase nacházejí uvnitř kazety.
nepřehlédněte
P 1050592
Přestože první tablety přišly již před více než dekádou, populární se staly až v poslední době. Největším problémem byly rozměry a hmotnost. To už teď ale neplatí.
nepřehlédněte
Už je to mnoho let, co jsem měl naposledy v ruce Fujitsu(-Siemens) notebook. Zajímalo mě tedy, kam se od té doby technologie firmy posunula. Tohle Fujitsu je malinko lepší. A malinko dražší.
nepřehlédněte
Fujitsu na CeBITu letos předvádí pokrok ve své technologii zaznamenávání krevního řečiště infračerveným snímačem. Japonské firmě se podařilo zařízení zmenšit a svou dlaní se tak budou moci lidé již...
K-Comp-640x353
Počítače se neustále vyvíjí, výkon roste, ale jak se zdá, stále jsme na samém počátku. Pokud bychom srovnali mozek se superpočítačem, dostal by elektronický výtvor člověka slušný výprask. Vědci...
Fujitsu Next-Generation User Interface
Ovládání ze sci-fi filmů se stává skutečností. Ukažte prstem na papír a zkopírujte si potřebná data do počítače, tak funguje inovativní technologie od Fujitsu.
 
fujitsu-puls
Společnost Fujitsu Laboratories před pár dny v Japonsku prezentovala novou technologii, která dokáže za pár sekund zjistit srdeční puls. Krátký pohled do kamery a tepová frekvence jedince je zjištěna.
Fujitsu Stylistic Q702 promo
Ani ryba, ani rak, ani tablet, ani počítač. Je to zkrátka hybrid. Zajímavý pojem, který se v IT světě začal rozšiřovat a zavádět převážně po představení Transformera od společnosti Asus. Nápad...
DIIT
ZTE Era
Po klasických grafických kartách připravila analytická firma Jon Peddie Research rekapitulaci ultramobilního trhu. Podívejme se, jak si vedli výrobci grafických procesorů a SoC pro tablety a mobily…