CDR.cz - Vybráno z IT

MMO

Od příchodu Destiny 2 nás dělí ještě více než 2 týdny. I přesto už vývojáři vypustili upoutávku, která ohlašuje její vydání a láká své fanoušky ke koupi.
The Crew 42
Ubisoft už před nedávnem uspořádal nejdelší narozeninovou oslavu na světě. Oslavy probíhají již čtvrtý měsíc a stejně jako minule, i nyní budou obdarováni hráči, tentokrát s MMO závodním titulem...
Ion 1
Během konference Microsoftu oznámil Dean Hall, hlavní mozek stojící za vznikem DayZ (jak původního modu pro ARMU, tak standalone), novou značku. Ponese jméno ION a přenese hráče do vesmíru.
Crossout Uvodni
Máte rádi auta? Máte rádi auta s kulomety, kanony, bodáky, a kdo ví čím ještě? Tak to vás možná i zaujme titul, na kterém aktuálně pracuje Gaijin Entertainment ve spolupráci s Targem Games.
Destiny Title
Nové IP to nemají zrovna lehké. Zaujmout musí hráče už daleko před vydáním a to i tehdy, kdy na nové značce dělá známé studio. Bungie, které se proslavilo sérií Halo, nyní pod křídly Activision...
Online multiplayerovka od Behaviour Interactive chce být věrným simulátorem warhammerovských bitev. Upoutávka předvádí stylové artworky i stylizovaný gameplay.
Designér Jimmy Whisenhunt v jedenáctiminutovém videu z hraní předvádí možnosti zombie survival MMOčka od Sony Online Entertainment.