CDR.cz - Vybráno z IT

monitor

nepřehlédněte
Philips Two In One Ips Monitor
Více monitorů údajně zvyšuje produktivitu práce a snižuje počet chyb. Philips má nový monitor pro efektivní rozšíření pracovní plochy, s nímž zvládnete více práce, jenže za více peněz.
Paperlike Dasung
Nudná kancelářská práce na počítači by mohla být o něco šetrnější k našim očím. Monitor PaperLike s černobílým obrazem má ulevit zákazníkům v Číně.
Lg 34 Uc 97 Monitor
Společnost LG Electronics odhalila nový širokoúhlý monitor s prohnutým displejem a poměrem stran 21:9. Společně se dvěma dalšími modely bude lákadlem na letošním veletrhu IFA.
nepřehlédněte
Není to tak dávno, co ASUS poslal do světa první ROG monitor – SWIFT PG278Q s nVidia G-Sync. Titul ROG má zaslouženě, ale možná ho Acer překoná. XB280HK vstupuje na český trh.
nepřehlédněte
Na český trh právě vstoupil nejlevnější 24“ od Eiza. A možná i první 24“ verze z herní řady Foris. Eizo Foris FS2434 s technologiemi Smart.
Obří monitory Acer 02
Milujete dlaždice tak moc, že jich chcete co nejvíc a na co největší ploše? Až tak moc, že se jich chcete dotýkat? Pak dnes námi představovaný 27" WQHD IPS displej od Aceru je právě pro vás!
blog
ASUS VG248QE
O herním 3D monitoru od BenQ XL2420T jsme se již bavili. Asus vypustil konkurenci. ASUS VG248QE je rychlejší, ale trochu jinak poskládaný 3D monitor.