CDR.cz - Vybráno z IT

Seznam

Seznam Mapy Kopie

Seznam zkvalitnil své 3D mapy – nabízí lepší zobrazení než Google? Porovnáváme!

Přestože Google nabízí 3D zobrazení států a měst po celém světě už několik let, Česká republika v jeho podání není zrovna skvostná. Seznam se tedy snaží dohnat krok a nabídnout lepší alternativu.
Hapticka Mapa

Mapy.cz mají nové funkce, ukládají ušlou trasu a pomáhají nevidomým

Oblíbená mapová služba od Seznam.cz umí další praktické věci. Díky funkci Stopař si můžete uložit své zážitky z výletů a nevidomí zase ocení nové haptické mapy Slovenska.
Mapy Cz 1

Seznam.cz konečně se srozumitelnou mapou - nové podklady brzy i v GPS navigacích

Oblíbený český vyhledávač spustil novou podobu svých map, která má uživatelům nabídnou snadnější orientaci díky zvýrazněným orientačním bodům. Dostupné budou i nadále zdarma.
nepřehlédněte
Mapy Title

Mapy.cz jsou bez aktuálních dat jízdních řádů, CHAPSu nefunguje web - úmyslně?

Ukázkový příklad toho, jak může soukromá firma vydělávat na státních zakázkách. CHAPS s.r.o. nadále exkluzivně dodává data jízdních řádů IDOSu a kvůli nefungujícím stránkám, které se tváří jako...
panorama-auto

Vlastní "Street View" chce brzy nabídnout jak kalifornský Apple,...

Apple vyvíjí vlastní mapový systém. Šlápne podruhé do stejné louže nebo se ponaučí ze svých chyb? Také český vyhledávač nezahálí a službě Mapy.cz přidá nové atraktivní funkce.
search

Metylalkohol na internetu: Velký zájem Čechů a možný nárůst vzniku malých...

Prohibice, zákaz prodeje tvrdého alkoholu jistě není tématem, které by vás téměř za poslední týden minulo. Je to hlavní námět téměř všech tuzemských předních deníků a zpravodajství, dostalo se do...