CDR.cz - Vybráno z IT

EA rozdává zdarma akční RPG z přelomu tisíciletí, Nox. Berte, dokud dávají

Společnost Electronic Arts čas od času ve svém programu s názvem On The House přináší svým zákazníkům tituly zcela zdarma. Nejnovějším přírůstek do akce je RPG z přelomu tisíciletí, Nox.
Noxoth 610

V rámci programu On The House už se mohli hráči setkat s tituly jako Dragon Age: OriginsThe Sims 2Theme HospitalCrusader: No RemorseSyndicateCommand & Conquer: Red Alert 2Jade Empire, Need For Speed, Medal of Honor a další. Jen z těchto her by se už dala poskládat dost slušná sbírka, aniž byste na platformě Origin cokoliv kdy kupovali.

Jak je ovšem z výčtu vidět, většinou se jednalo o tituly, které za sebou zanechaly velkou slávu, a tak jejich bezplatné rozdání bylo dost potěšující. V případě nejnovějšího daru s názvem Nox je to ovšem trochu jinak.

Tato hra vyšla na přelomu tisíciletí, v roce 2000, a ačkoliv se jednalo o poměrně povedené akční RPG, bylo silně zastíněno konkurencí. O pár týdnů později totiž vyšlo Diablo 2, o kterém se mluví doposud. Kvality ji to neubírá, jen se nejedná o tak známý titul. 

V Noxu se stanete televizním divákem, který byl vtažen do podivného světa Nox vcucnutím do své obrazovky. Tamější svět se nachází v nebezpečí a je samozřejmě na hráči, aby jej zachránil, ať už coby válečník, čaroděj nebo kouzelník.

Zdroje: 

Jáchym Flídr

Začínal v roce 2012 jako redaktor serveru inGamer.cz, kde později povýšil na funkci editora videorubriky. Na CDR.cz, pod které inGamer.cz v roce 2014 přešel, začal jako zástupce šéfeditora herní rubriky. Od července téhož roku herní magazín vede.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku EA rozdává zdarma akční RPG z přelomu tisíciletí, Nox. Berte, dokud dávají

Čtvrtek, 2 Červen 2016 - 12:15 | Gath G | No tak úplně zdarma to není, vypadá to, že člověk...
Středa, 1 Červen 2016 - 15:44 | Noclaf | Juuu, vzpominky na mladi... :D Zatimco Diablo...
Středa, 1 Červen 2016 - 14:55 | Jan Smetana | Pro ty, co jak ja hledaji odkaz: https://www....
Středa, 1 Červen 2016 - 14:46 | CyberAngel | Moje oblíbená... V době, kdy jako alternativa...

Zobrazit diskusi