CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává zdarma hru, která potěší hráče plošinovek a soulslike her

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší především hráče metroidvania plošinovek a soulslike her.

Od 6.7. do 13.7. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Grime.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra Grime vyšla v roce 2021 a stojí za ní izraelští herní vývojáři ze studia Clover Bite. Děj hry nás zavede do surrealistického organického světa plného ponurých pustin a vlhkých jeskyní. Hlavní hrdina hry musí přežít děsivé nástrahy tohoto světa a pohltit své padlé protivníky a díky tomu si přivlastnit jejich schopnosti a využít je dále v boji. Cílem hry je odhalit zdroj šílenství, který sužuje okolní svět, ve kterém se hlavní hrdina nachází.

Grime patří do žánru soulslike her a proto očekávejte protivníky, kteří neodpouštějí žádné chyby. Ve světě hry Grime je snadné zemřít, a to nejenom z rukou mohutných bossů, ale i řádových nepřátel. Během boje je nutné obratně odrážet útoky nepřátel, provádět úhybné manévry, využívat schopnosti hlavního hrdiny, ve správný okamžik provést specifické kombinace úderů nebo přizpůsobit typ zbraně proti protivníkovi.

Hru Grime dohrajete přibližně za 17 hodin vašeho času a na Epicu se běžně prodává za 520 korun. Na metacritic získal Grime od odborných recenzentů souhrnné hodnocení 81 a od hráčů pak skóre 8,1.

Hru Grime můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává zdarma hru, která potěší hráče plošinovek a soulslike her

Žádné komentáře.