CDR.cz - Vybráno z IT

Forza Horizon 4 se stěhuje do Británie. Zpracuje všechna roční období [VIDEO]

Ikonická závodní série Microsoftu, Forza, letos pokračuje arkádovou sérií Horizon. Na obrazovky se vrací už počtvrté, a opět ve velkém stylu.

Microsoft letos na své Xbox konferenci, v rámci E3 2018, představil 50 titulů. Historicky největší počet her. Své místo si mezi nimi našla i nová Forza. Letos arkádová série Horizon 4, která se střídá se simulátorem pod značkou Motorsport.

Forza Horizon 4 bude sdílená hra z otevřeného světa, tentokrát zasazená do Velké Británie. Brázdit budeme silnicemi od měst ve Skotsku, až po pobřeží v Anglii. Všichni společně, s možností setkat se na mapě, kooperovat a chatovat. Důležitou složkou budou i vzájemné výzvy.

Forza se už od pradávna pyšní naprosto perfektním grafickým modelem, hrou světla a stínu, smyslem pro detail, odlesky, vykreslení prostředí. Ani v případě čtvrtého Horizonu tomu nebude jinak. Tvůrci z PlayGround Games, spadající pod Microsoft Game Studios, své umění představili ve videu, které ukazuje hru zasazenou ve všech ročních obdobích.

Forza Horizon 4 vyjde simultánně pro Windows PC a Xbox One už 2. října letošního roku. Ve stejný den bude debutovat také v rámci služby Xbox Game Pass. V průběhu konání E3 nás tvůrci budou dál seznamovat s detaily, jakými bude postupné odhalování vozového parku nebo jednotlivých map a herních mechanik.

Zdroje: 

Michal Pospíchal

V roli novináře se na herní scéně pohybuje už více než 9 let. V historii prošel několika velkými redakcemi, jako BonusWeb.iDnes.cz, naposledy se v roli šéfredaktora podílel na tvorbě serveru inGamer.cz, který byl 1. ledna 2014 sloučen s herní sekcí CDR.cz, kde nadále vedl rubriku. V červenci 2014 se na vlastní žádost přesunul na post editora magazínu. Od roku 2016 píše také pro DIIT.cz o technických a všeobecných tématech.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Forza Horizon 4 se stěhuje do Británie. Zpracuje všechna roční období [VIDEO]

Žádné komentáře.