CDR.cz - Vybráno z IT

Připravte se na léto s chytrými gadgety

Zdroj: Shuttestock

Léto je časem odpočinku, dobrodružství a zábavy. S příchodem teplých dní a dovolených se nabízí příležitost k využití moderních technologií, které mohou zpříjemnit a usnadnit vaše letní aktivity. Přinášíme vám přehled nejlepších chytrých gadgetů, které vám pomohou maximálně využít každou chvíli, a ukážeme konkrétní možnosti jejich využití.

Chytré náramky a hodinky

Chytré náramky a hodinky nejsou jen módní doplněk, ale také skvělý pomocník pro sledování vašeho zdraví a aktivity. Díky nim můžete sledovat své kroky, tepovou frekvenci, spálené kalorie a dokonce i kvalitu spánku.

 • Apple Watch Series 7: S GPS, monitorováním srdečního tepu a EKG, vodotěsností do 50 metrů a množstvím fitness funkcí je ideálním společníkem na letní túry, plavání nebo běhání. Můžete jej využít k měření plaveckých výkonů nebo sledování trasy vašich výletů.
 • Fitbit Charge 5: Tento náramek je skvělý pro sledování celkového zdravotního stavu. Umožňuje měřit úroveň stresu a sledovat kvalitu spánku, což je důležité při regeneraci po sportovních aktivitách.
 • Garmin Forerunner 245: Pokud jste běžec, tento model vám poskytne pokročilé tréninkové funkce a dlouhou výdrž baterie. Ideální pro dlouhé běhy na pláži nebo v přírodě.

Přenosné reproduktory

Hudba je nedílnou součástí letních aktivit, ať už jste na pláži, v parku nebo na zahradě. Přenosné reproduktory vám umožní užívat si oblíbené melodie kdekoli.

 • JBL Flip 5: Tento kompaktní a odolný reproduktor nabízí výborný zvuk a až 12 hodin přehrávání na jedno nabití. Skvělý pro pikniky nebo večerní posezení u ohně.
 • Bose SoundLink Revolve+: Nabízí 360stupňový zvuk a až 16 hodin přehrávání, což je ideální pro větší venkovní akce, jako jsou zahradní párty.
 • Sony SRS-XB43: Silný basový zvuk a světelné efekty dělají z tohoto reproduktoru perfektního společníka pro večerní oslavy nebo taneční party.

Chytré lahve na vodu

Hydratace je klíčová, zejména během horkých letních dní. Chytré lahve na vodu vám pomohou sledovat váš pitný režim a zajistí, že budete vždy dostatečně hydratovaní.

 • HidrateSpark 3: Tato lahev se synchronizuje s aplikací ve vašem telefonu a připomíná vám, kdy máte pít. Je ideální pro ty, kteří často zapomínají na pravidelný příjem tekutin, například při práci na zahradě nebo během sportování.
 • Thermos Smart Lid: Nabízí vestavěný senzor pro měření teploty a množství vypité vody. Skvělá volba pro horké dny, kdy potřebujete mít přehled o tom, kolik jste toho vypili.
 • HydraCoach: Umožňuje sledovat vaši spotřebu vody v reálném čase a poskytuje doporučení na základě vašich osobních potřeb. Perfektní pro intenzivní sportovní aktivity nebo dlouhé výlety.

Chytré sluneční brýle

Sluneční brýle s vestavěnou technologií vám umožní poslouchat hudbu, přijímat hovory a dokonce používat hlasové asistenty, aniž byste museli sáhnout po telefonu.

 • Bose Frames: Nabízejí kvalitní zvuk a integrované reproduktory přímo v obroučkách. Perfektní pro cyklistiku, procházky po městě nebo relaxaci na pláži, kdy chcete mít volné ruce.
 • Ray-Ban Stories: Spojení stylu a technologie, které nabízí možnost fotografování a natáčení videí přímo přes brýle. Skvělé pro dokumentování vašich letních dobrodružství bez potřeby nosit další zařízení.

Zdroj: Shutterstock

Přenosné chlazení

Přenosné chladicí zařízení jsou nezbytným doplňkem pro letní výlety, pikniky a grilování. Moderní chladničky a chladicí boxy jsou navrženy tak, aby udržely vaše jídlo a nápoje chladné po celý den.

 • Yeti Tundra 45: Vysoce odolný chladicí box s výbornou izolací, který udrží led až několik dní. Ideální pro kempování nebo delší výlety, kdy potřebujete udržet potraviny čerstvé.
 • Cooluli Mini Fridge: Kompaktní a lehká přenosná chladnička, která je ideální pro cestování. Perfektní pro udržování nápojů chladných na cestách nebo při pikniku.
 • Coleman Xtreme Cooler: Nabízí velkou kapacitu a skvělou izolaci pro dlouhodobé chlazení. Vhodný pro rodinné grilování nebo velké venkovní akce.

Chytré grily a kuchyňské náčiní

Léto je časem grilování a chytré grily vám umožní dosáhnout perfektních výsledků snadno a rychle. Moderní technologie vám pomohou připravit jídlo jako profesionál.

 • Weber iGrill 3: Chytrý teploměr, který se připojuje k vašemu grilu a posílá upozornění na váš telefon, když je jídlo hotové. Umožňuje přesné sledování teploty masa, takže už nikdy nebudete muset odhadovat, kdy je steak dokonale propečený.
 • Traeger Pro 780: Chytrý gril s Wi-Fi, který vám umožní ovládat teplotu a čas vaření pomocí aplikace. Ideální pro dlouhé a pomalé vaření, jako je BBQ, kdy potřebujete konstantní teplotu.
 • Meater+: Bezdrátový teploměr na maso s dosahem až 50 metrů, který vám poskytuje přesná data o vaření. Perfektní pro pečení i grilování, kdy chcete mít kontrolu nad každým detailem.

Chytré větráky a klimatizace

Udržet se v chladu během horkých letních dní může být výzvou, ale chytré větráky a klimatizace vám to značně usnadní. Můžete je ovládat na dálku a přizpůsobit si teplotu dle potřeby.

 • Dyson Pure Cool: Kombinuje ventilátor a čističku vzduchu v jednom zařízení, které můžete ovládat pomocí aplikace. Skvělý pro alergiky a ty, kteří chtějí čistý a chladný vzduch v domě.
 • Ecobee SmartThermostat: Inteligentní termostat, který optimalizuje chlazení a šetří energii. Ideální pro domácnosti, které chtějí udržet stálou teplotu a zároveň snížit náklady na energii.
 • Midea U Inverter Window Air Conditioner: Tichá a účinná klimatizace s možností ovládání přes Wi-Fi. Perfektní pro ložnice a obývací pokoje, kde potřebujete klid a pohodlí.

Chytré venkovní kamery a osvětlení

Zabezpečení vašeho domova a zahrady je důležité po celý rok, zejména během léta, kdy trávíte více času venku. Chytré kamery a osvětlení vám poskytnou klid a bezpečí.

 • Ring Stick Up Cam: Bezdrátová kamera s obousměrným zvukem a možností sledování v reálném čase. Ideální pro sledování vaší zahrady nebo vstupu do domu.
 • Philips Hue Outdoor: Chytré venkovní osvětlení, které můžete ovládat přes aplikaci a nastavit podle svého vkusu. Perfektní pro vytvoření atmosféry na večerní zahradní párty.
 • Arlo Pro 4: Venkovní kamera s vysokým rozlišením, nočním viděním a integrovaným osvětlením. Skvělá pro zvýšení bezpečnosti vašeho domova během letních dovolených, kdy jste pryč.

Závěr

Chytré gadgety mohou výrazně zpříjemnit a usnadnit vaše letní aktivity. Ať už hledáte zařízení pro sledování zdraví, přenosné reproduktory pro večírky nebo inovativní nástroje pro grilování, technologie vám nabízí nespočet možností. Vybavte se na léto těmito chytrými pomocníky a užijte si každou chvíli naplno. Moderní technologie vám pomohou nejen lépe relaxovat, ale také zůstat v kondici, být produktivní a především si užít každou chvíli naplno.

Diskuse ke článku Připravte se na léto s chytrými gadgety

Žádné komentáře.