CDR.cz - Vybráno z IT

gadget

Léto je časem odpočinku, dobrodružství a zábavy. S příchodem teplých dní a dovolených se nabízí příležitost k využití moderních technologií, které mohou zpříjemnit a usnadnit vaše letní aktivity....
nepřehlédněte
Kingii Water
Do prodeje se dostalo nejmenší nafukovací zařízení na světě pro všechny milovníky vody. Užijte si vodní radovánky v bezpečí s Kingii Wearable, který vás zachrání před utonutím rychleji než David...
nepřehlédněte
Lumen
Nový ekologický projekt malé svítilny, kterou můžete nosit neustále u sebe. Nabíjení není nutné, světlo se aktivuje dotykem lidské pokožky.
nepřehlédněte
Wove Band First Look 2
Unikátní ohebný displej ve tvaru náramku chce prolomit zaběhnutý stereotyp chytrých hodinek. A mohlo by se mu to podařit, co říkáte?
nepřehlédněte
Smarthalo
Kouzelná krabička doplní váš bicykl o alarm, světelnou navigaci či monitorovací systém.
Walkcar
Nový osobní přepravní prostředek, který můžete nosit stále u sebe. Jezděte po městě stylově a bez námahy na skateboardu s ovládáním připomínající vozítko segway.
Parrot Drone
Tři typy miniaturních dronů, celkem třináct různých druhů. Skočte do tmy, do vody nebo na cestu. Mini dron vás může doprovázet kamkoliv.
 
Starwood Hotels Robot
Robotí sluha, odemykání přes Apple Watch, inteligentní zrcadlo. To je jen malý výčet inovací, které čekají návštěvníky hotelového řetězce Starwood Hotels.
Smart Rope
Skákání přes švihadlo v novém kabátku. Vezměte tradiční cvičební nástroj, přidejte diody, propojte se smartphonem a úspěch máte zaručen.
nepřehlédněte
Zipperbot
Máte rádi technické zbytečnosti? Tento drobný gadget by mohl udělat díru do světa módy.
Heddoko Image
Zlepšete své sportovní výkony s virtuálním trenérem, který trojrozměrným modelem poradí, jak vylepšit techniku pohybu.
nepřehlédněte
Displio Menu
Drobný nenápadný notifikátor aktuálního dění je možné nastavit podle vašich potřeb.
nepřehlédněte
Aura Christmas Lights
Nebaví vás zdobit stromeček omotáváním drátu? Vánoce lze slavit i stylově s bezdrátovými žárovkami. Tradiční skleněné baňky překvapí integrovanými LED diodami. Dejte stromečku moderní šmrnc.
Samsung Simband 1
Korejská společnost Samsung představila na své vývojářské konferenci Samsung Developer Conference 2014 v San Franciscu řadu nových technologií. Letos se hlavní pozornost soustředila na chytré...
Nixie
Nevíte, jak vystihnout atmosféru místa jednou fotografií, protože máte krátkou ruku na vytvoření selfie? Projekt Nixie přináší snadné řešení.