CDR.cz - Vybráno z IT

akvizice

nepřehlédněte
Ms Linkedin
Sociální síť LinkedIn s více než 400 miliony uživateli bude brzy patřit Microsoftu, který se chystá uskutečnit třetí nejdražší investici v dějinách IT.
nepřehlédněte
Revoluční herní headset pro virtuální realitu, na kterém společnost Oculus VR pracuje, možná v budoucnu nalezne ještě širší uplatnění, než jsme si mysleli. Plány s ním má Facebook, který do koupě...
Počítačová divize Sony byla dlouhodobě ztrátová a společnost ji nedávno prodala japonskému investičnímu fondu. Oblíbené notebooky však neztrácejí podporu, servis i náhradní díly budou nadále k...
Výkonný ředitel společnosti Tesla Motors se prý v loňském roce sešel s akviziční divizí Applu i se samotným Timem Cookem. Oba ambiciózní výrobci by tak mohli spojit své síly.
Ani v novém roce americký gigant Google nezahálí a nakupuje o sto šest. Kromě společností Bitspin, Nest a Impermium se pod jeho křídla v letošním roce dostává startup DeepMind za 500 miliónů dolarů.
wildcat
Roboti v průmyslu. Tak to vidí Google, který do své sbírky robotických společností zakoupil uznávanou firmu Boston Dynamics jako osmou v pořadí, aby naplnil svůj cíl.
Kinect_Immersive_Adventures_in_Disneyland_Web
Kalifornská společnost Apple zakoupila izraelskou firmu PrimeSense, která se specializuje na technologie trojrozměrného snímání lidského těla.