CDR.cz - Vybráno z IT

hry

Na digitální distribuční platformě Steam můžete získat zdarma několik her, které potěší hráče akčních RPG her a taktických strategií.
Online obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden dvě hry zdarma. Jedná se o 2D akční bojovku a tahovou strategii.
Videohra Deathloop od vývojářů z Arkane Studios sbírá v odborných recenzích vysoká hodnocení. Přesto trpí jedním nepříjemným neduhem, kterým je tzv. stuttering. A to i na highend sestavách...
Digitální online obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden dvě hry zdarma. Jedná se o third person akci s RPG prvky a pak o survival strategii, která se odehrává v post-apo světě.
Digitální obchody s videohrami Ubisoft Store a Steam nabízí hry zdarma. V případě Ubisoftu se jedná o legendární střílečku a v nabídce Steamu jde o kolonizaci Marsu.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru Yoku’s Island Express, která potěší především hráče arkád a plošinovek.
Čína již delší dobu vystupuje proti hraní počítačových her a zdůrazňuje vliv těchto her na mentální a fyzické zdraví. Proto ještě zpřísnila stávající regulaci týkající se povoleného herního času na...
 
Digitální online obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden dvě hry zdarma. Na své si tentokrát přijdou hráči městských akcí a milovníci logických hříček.
Online obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden hned dvě hry. Jedná se o střílečku viděnou z první osoby a pak o 3D plošinovku, která potěší zejména menší děti.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store vybral pro tento týden hru zdarma, která potěší všechny hráče vesmírných simulátorů. Jedná se o celkem vysoce hodnocenou hru Rebel Galaxy.
Gog 2
Digitální obchod GOG, který prodává videohry bez protipirátské ochrany nabízí hned čtyři hry zdarma. Jedná se o dvě taktické strategie a dvě hry žánru dungeon crawler.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči akčních adventur.
Digitální online obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma střílečku viděnou z první osoby, na které pracovali i herní vývojáři z České republiky a dále pak železniční simulátor.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí pro tento týden dvě hry zdarma. Na své si tentokrát přijdou fanoušci her zaměřených na multiplayer – konkrétně stříleček viděných z první osoby a hráči...
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden dvě hry zdarma. Na své si přijdou jak fanoušci strategických ekonomických her, tak i hráči explorativních adventur.