CDR.cz - Vybráno z IT

iWatch

Mode Flex
V budoucnosti se na kole nemusíte potit, abyste se dostali z místa na místo. Takto si Ford představuje rychlý mobilní způsob dopravy.
Starwood Hotels Robot
Robotí sluha, odemykání přes Apple Watch, inteligentní zrcadlo. To je jen malý výčet inovací, které čekají návštěvníky hotelového řetězce Starwood Hotels.
Apple Watch 1
Nadšenec a stavitel nejrůznějších technologických vychytávek se rozhodl, že postaví vlastní chytré hodinky ve stylu Apple. Vzorem mu byl legendární počítač Apple II a co víc, hodinky dokonce fungují.
nepřehlédněte
Apple narazil. Švýcarská hodinářská firma Leonard mu dala okusit jeho vlastní medicínu, když mu zakázala prodávat chytré hodinky Apple Watch. Patent obrázku jablka na hodinkách vlastní už 30 let.
Apple Watch
Tak jsme se dočkali. Americká společnost Apple odhalila další podrobnosti ke svým diskutovaným chytrým hodinkám Apple Watch. Kromě neskutečně malé 18hodinové výdrže se můžeme těšit také na...
Apple Watch 2
Americká společnost Apple konečně představila své vlastní chytré hodinky Apple Watch. Tim Cook svou keynote, na níž odhalil nové smartphony iPhone, ukončil očekávanou třešničkou.
DIIT
Chytré hodinky zatím nejsou žádným velkým trhákem. S napětím se proto očekává, zda se Applu podaří s i Watch prorazit, nebo ani zvučné jméno této značky s ledy nepohne.
 
Při navrhování malých přenosných zařízení je velikou překážkou nízká výdrž baterie. Apple proto už dlouho testuje alternativní způsoby dobíjení pro své hodinky iWatch, na které s napětím čekáme.
iWatchConcept1thumbnail
Podíváme se na vytříbený designový koncept chytrých hodinek iWatch v podání italského studia. Rovněž si představíme nový patent Applu, díky němuž máme jednou ovládat iPady a iPhony bez dotyku - v...
iWatch_concept2
Společnost Apple zřejmě chce expandovat do dalšího výrobního odvětví. Po zprávě, že tento rok představí nové modely mobilních telefonů a svou první televizi, se chystá na výrobu chytrých hodinek.