CDR.cz - Vybráno z IT

Panasonic

V dřívějších dobách bylo zažitým pravidlem, že je pět a někdy i šest pracovních dnů v týdnu. Navíc většina manažerů věřilo, že čím více odpracovaných hodin, tím větší je i produktivita. Naštěstí se...
Společnost Tesla se chce osamostatnit a dohodla se svým partnerem, společností Panasonic, že si každý založí svoji značku na výrobu solárních článků. Spolupráce na EV bateriích prozatím setrvává.
Jeden z největších výrobců akumulátorů, Panasonic, bude kvůli rostoucí poptávce po elektromobilech zvyšovat produkci a stavět nové továrny.
Panasonic Kosik
Společnost Panasonic testuje samoobslužný nákupní košík, který bude sám umět naskenovat a naložit jednotlivé položky.
Panasonic Illumina Il Colosseo Con Uno Straordinario Video Mapping V 2 261448
Společnost Panasonic uskutečnila výzkum na téma 3D video mapování. Výsledky ukazují, že tato novodobá technologie má potenciál stát se vyhledávaným zážitkem, který by mohl v blízké budoucnosti...
Samsung Ubd K 8500 1
Ačkoliv se na příčku prvního UHD 4K Blu-Ray přehrávače chystalo Sony, Samsung to stihl dříve a Sony naopak své zařízení odkládá až na začátek roku 2017.
Panasonic Eluga U 2
Čtyřjádro, 5" displej nebo operační systém Android 5.0. Nový chytrý telefon od firmy Panasonic překvapuje skvělou výbavou za nízkou cenu.
 
Firefox Os Panasonic
Firefox OS, jak jej neznáme. Nová modelová řada televizí Panasonic nabídne kvalitnější obraz a bude připravena pro HDR.
Technics C 700 Key 01
Panasonic na veletrhu IFA oficiálně oznámil zajímavý comeback známé značky Technics, kterou má každý z nás jistě zafixovanou minimálně s legendárním gramofonem z řady SL1200. Mají podobné počiny...
nepřehlédněte
Elon Musk
Baterie pro elektromobily Tesla se mají vyrábět v obří továrně Gigafactory. Elon Musk hledá nejvhodnější lokalitu, kde začne firma Panasonic produkovat lithium-iontové články.
nepřehlédněte
Panasonic přichází s novými nástupci baterií eneloop. Tentokrát už pod vlastní značkou (nikoli jako Sanyo), s delší výdrží i životností nebo s menšími ztrátami samovybíjením.
DIIT
Sigma 200-500 (c) JuzaPhoto - http://www.juzaphoto.com/article.php?l=en&article=64
Dnešní rekapitulaci uplynulého roku věnujeme oblastem, které hrají stále nepostradatelnější roli v našich životech, zejména díky digitální revoluci z přelomu století. Jaký byl rok 2013 v oblasti...
PR článek
panasonic-perex
Kratší dny a delší noci doprovázené přechodem na zimní čas s sebou bezpochyby přináší větší energetickou spotřebu a vzrůstající náročnost na osvětlení. To se samozřejmě podepisuje negativně na...
Kateeva-yield-jet-system
Americká společnost Kateeva oficiálně odhalila systém YIELDJet, který je určen pro výrobu OLED (Organic Light-Emitting Diode) panelů pomocí speciální technologie tisku.
panasonic L65WT600
Smart TV, jak se sluší a patří. Nová chytrá televize od firmy Panasonic je již v prodeji a jak víme, umí toho opravdu hodně. Jaká je tedy finální cena?