CDR.cz - Vybráno z IT

Rise of the Tomb Raider

DIIT
Krátce po GTX 1660 Ti NVIDIA uvedla i levnější model bez přídomku Ti, který je v podstatě náhradou GTX 1060 a hrozbou pro Radeon RX 590. Dnes se podíváme na levnější model společnosti Gigabyte.
DIIT
GTX 1660 Ti je na trhu poměrně krátce a jedná se o velmi zajímavou kartu, jelikož má výborný poměr výkon na Watt. My se dnes podíváme na trochu lepší model společnosti Gigabyte.
DIIT
GeForce RTX 2060 je prozatím nejnovějším přírůstkem v rodině GeForce RTX. Jak název napovídá, teoreticky by karta měla nahrazovat GTX 1060, tomu tak nakonec není, víceméně se jedná o náhradu karet...
DIIT
Při vydání GeForce RTX řady vyšla i náhrada GTX 1080 jménem RTX 2070. A tak jsem rychle otestoval nejlevnější verzi od GigaByte.
DIIT
Není to tak dávno, co AMD vydalo nová 14nm GPU generace Vega, na trhu jsou aktuálně dostupné karty Vega 56 a Vega64. A na zajímavější Vegu 56 v nereferenčním provedení od PowerColoru se dnes podíváme.
Rottr 2016 02 05 19 58 05 16
Série Tomb Raider byla v roce 2013 úspěšně restartována a zaznamenala velmi kladný ohlas. Není divu, že se Crystal Dynamics rozhodli přinést další pokračování. Navařili veskrze stejnou polévku co...
Rise Of The Tomb Raider 0
Herní scéna se předminulý měsíc dočkala pokračování veleúspěšného revivalu bujné Lary Croft. Jednalo se ovšem pouze o dočasnou exkluzivku pro Xbox. Konečně víme, kdy si zahrají i PC hráči.
 
Další zpracování dobrodružného příběhu Lary Croft nás čeká už letos. Zatím Xbox One exkluzivní hra vypadá famózně, zejména díky tomu, jak tvůrci pracují s detaily.
Rise of the Tomb Raider se představil v tom nejlepším světle. Podívejte se na atmosférické doprovodné video.
Na GamesComu se nepohybují jen vývojáři a byznysmani pracující v herním průmyslu, ale třeba také představitelé hlavních rolí našich oblíbených titulů. Ta, která svou tvář propůjčila Laře Croft, se...
Na traumatické zážitky je nejlepší najít si hobby. Zkuste třeba střelbu z luku, nebo tak něco... Microsoft na E3 konferenci oznámil pokračování Tomb Raidera. Sledujte CGI trailer.