CDR.cz - Vybráno z IT

Steam

Od počátku historie digitálního práva na ochranu obsahu až po současnou distribuční dominanci na světovém herním trhu, má Steam nepopiratelný vliv na to, jak se průmysl vyvíjí. Avšak s mocí...
Vývojáři populárního emulátoru Dolphin, umožňujícího hrát hry pro konzole Nintendo Wii a GameCube na PC, se setkali s překážkou ve formě požadavku od společnosti Nintendo. Ta požádala provozovatele...
Steam nabízí zdarma zajímavou ručně kreslenou akční adventuru, ve které hráč prozkoumá temná zákoutí lidské mysli.
Pokud máte máte rádi akční hry s fantasy tematikou, tak určitě nepropásněte možnost si jednu takovou hru přidat zdarma v digitálním obchodě s videohrami Steam.
Na své si tentokrát přijdou milovníci kvalitních akčních adventur. Digitální distribuční platforma s videohrami Steam totiž bude nabízet zdarma skutečný klenot mezi českými hrami.
Digitální obchod s videohrami Steam nabízí zdarma hru, která potěší všechny milovníky survival akčních her.
Digitální obchod s videohrami Steam nabízí zdarma hru, která je adventurou a která už od svého oznámení budila u některých lidí jistou kontroverzi.
 
V herním obchodě Steam si nyní můžete zdarma stáhnout dvě videohry, které potěší všechny milovníky RPG her.
Herní obchod Steam nabízí občas taky nějakou tu hru zdarma. Tentokrát je na Steamu zadarmo herní titul, který potěší fanoušky MMORPG žánru – online her na hrdiny s tisíci připojenými hráči.
Bethesda se po pár letech fungování vlastního launcheru rozhodla jeho fungování ukončit. Zakoupené hry a měnu v peněžence si zasažení hráči budou moci přesunout na Steam.
Digitální obchod s videohrami Steam nabízí tento týden jednu hru zdarma, která potěší všechny milovníky stříleček a westernové atmosféry.
Twitch je oblíbená platforma pro streamování založená před deseti lety a již po dvou letech měla tato platforma 45 milionů unikátních diváků. Nyní se však objevila velice znepokojující zpráva,...
Na digitální distribuční platformě Steam můžete získat zdarma několik her, které potěší hráče akčních RPG her a taktických strategií.
Digitální obchody s videohrami Ubisoft Store a Steam nabízí hry zdarma. V případě Ubisoftu se jedná o legendární střílečku a v nabídce Steamu jde o kolonizaci Marsu.
Společnost Valve chce letos pod stromeček nadělit novou konzoli Steam Deck, kde by měli uživatelé najít veškeré funkce a možnosti jako v aplikaci Steam. Ve srovnání s Nintendo Switch však nepůjde o...