CDR.cz - Vybráno z IT

projektor

DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na takový lehce nezvyklý produkt. Je libo projektor, který funguje na baterie, podporuje Miracast, WiDi a AirPlay? USB-C s podporou DisplayPortu je samozřejmostí.
Společnost LG představila na letošním veletrhu CES nový 4K UHD projektor. V kompaktním, nezvyklém designu projektoru LG HU80KA se skrývá solidní výkon.
nepřehlédněte
Onenuts T 1 2
Co všechno se vám může vejít do kapsy? Telefon, počítač, přenosný projektor? Nový minipočítač spojuje dvě zařízení do jednoho a za cenu od 3 000 Kč nabídne řešení pro všechny, kdo by s sebou chtěli...
Smart Cube P 1
O čínské společnosti Doogee jste zřejmě nejčastěji slyšeli jako o výrobci cenově dostupných chytrých telefonů. Nyní firma zabrousila do odlišných vod s chytrým kompaktním projektorem Smart Cube P1,...
Kibojet Keyboard 2
Klávesnice KiBoJet nesmí chybět ve vaší sbírce přenosných zařízení. S KiBoJet již totiž nebudete muset přenášet monitor, protože se v klávesnici skrývá Pico projektor.
Lenovo Smart Cast 2
Budoucnost smartphonů se blíží! Nový smartphone od Lenova rozšíří omezený pracovní prostor displeje o dotykovou plochu na zdi nebo stole díky vestavěnému projektoru.
nepřehlédněte
Beam Mini
Že nemusí být žárovka pouhým nudným osvětlením čekajícím na stisknutí spínače jsme již poznali. Startup Beam se rozhodl posunout její design na novou úroveň. Je libo osvětlení s minipočítačem a...
 
nepřehlédněte
Dolby Cinema
Kinematografie zažije velký posun dopředu. Dolby chce konkurovat IMAXu vlastními kinosály s projekční technologií Dolby Vision.
Lg Ph 300 Projector 2
Společnost LG Electronics představila svůj doposud nejmenší projektor LG HD MiniBeam s označením PH300. Vysoce mobilní přístroj přináší dostatečný zážitek ze sledování filmů, ať jste doma nebo na...
Aaxa M 4 Projector
Cestovní projektor drobných rozměrů, který je napájen nabíjecí Li-ion baterií, nabízí all-in-one řešení pro přehrávání multimédií.
Clo
Vysoký světelný výkon WLO nemusí nutně znamenat kvalitní obrazový výstup a věrné podání barev. Standard CLO se tento neduh projektorů snaží vyřešit a bere si na paškál jednotlivé barvy.
nepřehlédněte
Mini Projektory Test 1
Dnes si uděláme takové menší srovnání přenosných projektorů. Již jsme testovali BenQ JoyBee GP3, který si neodnesl vysloveně špatné hodnocení. Teď tu máme něco ještě daleko přenosnějšího. Budou...
nepřehlédněte
samsung-i8530-galaxy-beam.jpg
Notebooky a kamery s projektorem nejsou žádnou novinkou. Co tedy zkusit podobně vybavený smartphone? Projektor můžete mít díky Galaxy Beam 2 v kapse vždy při sobě, společně s výkonným telefonem.
Keecker - img5
Bývalý manažer Googlu ukázal na CESu koncept jakéhosi R2-D2 z Hvězdných válek obdařeného projektorem, Androidem a stereo reproduktory. Bezdrátově komunikuje s telefonem a po namapování bytu zobrazí...
BenQ JoyBee GP3
Pokud si vzpomenete na recenzi projektoru BenQ W1070, teď tu máme něco neméně zajímavého - projektor, který si snadno vezmete kamkoliv. Kompaktní BenQ JoyBee GP3.