CDR.cz - Vybráno z IT

Epic Games rozdává zdarma hru, která potěší hráče pinballových her

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden pinballovou videohru obohacenou o shoot-em-up a hack-n-slash prvky.

Od 24.3. do 31.3. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout pinballovou hru Demon's Tilt.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hru Demon's Tilt vyvinulo studio Wiznwar ve spolupráci s Flarb LLC. Samotná hra sází na klasický pinballový stůl, který je obohacený o shoot-em-up a hack-n-slash prvky. Tedy budete útočit i na nepřátele a vyhýbat se různým překážkám. Když zabrousíme do historie, tak pinballové stoly (hrací automaty) s páčkami, tzv. flippery vznikly v roce 1947. Počítačové simulace pinballu pak v roce 1983. Asi největší slávy dosáhly počítačové simulace pinballových stolů v 90. letech minulého století. V té době vycházelo na počítačích celkem dost pinballových her o různých kvalitách.

Hra Demon's Tilt má být duchovním nástupcem her ze série Crush Pinball. Především hry Devil's Crush z roku 1990. Hra sestávala z pinballového stolu rozděleného do tří obrazovek a vyznačovala se hororovou tematikou zaměřenou na okultismus, démony a lebky s kostlivci. Hra vyšla na herních konzolích Sega Genesis, TurboGrafx-16 (PC Engine) a Virtual Console. Ve své době sbírala celkem vysoká hodnocení. Demon's Tilt vyšel v roce 2019 a obsahuje jeden tříúrovňový hlavní stůl, který je inspirovaný hororovou tematikou a prací HP Lovecrafta. V obchodě Epic Games Store se Demon's Tilt běžně prodává za 420 korun.

Hru Demon's Tilt si můžete přidat zdarma do své knihovny na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic Games rozdává zdarma hru, která potěší hráče pinballových her

Žádné komentáře.