CDR.cz - Vybráno z IT

E-Ink

Tabule 1

Digitální tabule, ze které nebolí oči? Obří e-ink display s ukládáním do PDF!

CES 2017 - QuirkLogic Quilla je tabule, jakou jsme tu ještě neměli, ale jakou jsme tu měli mít už dávno. Skvělý nápad na propojení technologie elektronického inkoustu s myšlenkou popisovací tabule...
nepřehlédněte
Bookeen Solar

Elektronická čtečka knih, které nikdy nedojde baterie - díky solárnímu panelu

Elektronické čtečky knih se mohou chlubit dlouhou výdrží. Co byste ale řekli tomu, kdybyste je nemuseli vůbec nabíjet? Booken umístil do pouzdra na čtečku stylový solární panel a přiblížil se tak...
Popslate 2

Kryt popSLATE 2 přináší e-ink diplej a náhradní baterii pro váš iPhone

PopSlate 2 cover nepřináší pouze dalších 9 h hovoru ve formě externí baterie, ale i 4,7" E-Ink displej, kde si mimo jiné můžete zobrazovat widgety, které některým uživatelům u iPhonu tak chybí.
nepřehlédněte
Microsoft 640 Xl

Microsoft Research vyvíjí flip cover se zabudovaným e-ink displejem

Telefony s druhým e-ink displejem na zádech jsme už viděli. Microsoft by však chtěl u svých Windows smartphonů oba displeje používat současně.
nepřehlédněte
Wove Band First Look 2

Chytrý náramek Wove Band je jedna velká obrazovka s elektronickým inkoustem

Unikátní ohebný displej ve tvaru náramku chce prolomit zaběhnutý stereotyp chytrých hodinek. A mohlo by se mu to podařit, co říkáte?
nepřehlédněte
Kindle Voyage 11

Kindle Voyage: Nejlepší čtečka současnosti, která vám udělá díru do peněženky

Nejlepší z elektronických čteček v portfoliu Amazonu nabízí skvělou výbavou, ale už ne tak skvělou cenu. Vyplatí se investovat téměř 7 000 Kč do Kindle Voyage, nebo postačí levnější modely?
Keyboards Model 01 Sonder

Pryč s obyčejnou klávesnicí, netradiční konstrukce vám ulehčí práci

Dvě klávesnice přizpůsobitelné svým tvarem nebo nastavením kláves přináší individuální způsob, jak vylepšit a zpohodlnit vaši psaní na klávesnici.
Paperlike Dasung

Monitor či papír? E-ink monitor PaperLike je spása pro unavené oči

Nudná kancelářská práce na počítači by mohla být o něco šetrnější k našim očím. Monitor PaperLike s černobílým obrazem má ulevit zákazníkům v Číně.
nepřehlédněte
Displio Menu

Kouzelná krabička Displio ví vše, co potřebujete

Drobný nenápadný notifikátor aktuálního dění je možné nastavit podle vašich potřeb.
nepřehlédněte
Fes Watch

Sony neuhlídalo informace - E-ink hodinky Fes Watch mají displej i na pásku

Sony chce dokázat, že e-ink displej se nemusí objevovat jen na čtečkách elektronických knih. Kromě hodinek by se mohl používat v oděvním průmyslu.
nepřehlédněte

YotaPhone se dvěma displeji vstupuje na český trh. Nebude to mít ale snadné

Se zajímavým unikátním konceptem mobilního telefonu přišla zhruba před dvěma lety ruská společnost Yota. Telefon se dvěma displeji si získal takřka obratem velkou pozornost nejen novinářské obce....
Paperfold 06

Telefon budoucnosti? Spousta displejů a skládací konstrukce

Ukončíte hovor, roztáhnete mapu a poté jí zase složíte do kapsy. Skládací mapou se díky technologii ohebného elektronického papíru může stát v budoucnu třeba váš chytrý telefon. Vědci mají první...

Novinky: Hodinky Samsung Gear Solo se SIM kartou a e-ink čtečka PocketBook s OCR

Samsung vyvíjí autonomní chytré hodinky a PocketBook rozšiřuje nabídku o elektronickou čtečku s kamerou. Více informací přinášíme v dnešním článku.
nepřehlédněte

Hybridní telefon s e-ink čtečkou se vrací, YotaPhone 2 zmohutněl a posílil

Telefon se dvěma obrazovkami dospěl k vylepšení. 5" Full HD displej a 4,7" e-ink čtečka je doplněna o další užitečné funkce.
Alcatel Magic Flip

CES 2014: Alcatel představil 4" čtečku knih, která vypadá jako smartphone

Miniaturní čtečka e-knih Magic Flip pasuje přesně do kapsy, navíc z ní můžete udělat externí e-ink displej vašeho mobilního telefonu. Alcatel ukázal i další novinky, třeba výkonný osmijádrový...

Stránky