CDR.cz - Vybráno z IT

Mac OS

Nová desktopová aplikace Proton Mail je nyní dostupná pro uživatele systémů Windows a macOS po dokončení beta verze.
Uživatelé nyní mohou bezplatně používat Outlook na macOS. K užívání klienta už nepotřebuje uživatel předplatné, respektive licenci Microsoft Office 365.
Vývojáři WhatsAppu se rozhodli konečně vytvořit nativní desktopovou aplikaci pro operační systém WIndows a Mac OS. Pro uživatele se více méně nic nemění. Změna se odrazí akorát na vyšší rychlosti.
2 14
Apple na rozdíl od mnoha velkých společností nikdy neměl formální program pro lovce softwarových chyb. Nyní v rámci konference Black Hat oznámil, že o takové možnosti déle uvažoval a konečně ji...
nepřehlédněte
Wwdc 476 1
Od ohlášení MacOS Sierra uplynula nějaká ta doba a vody se ustálily. Přichází nejlepší čas na sumář, co vlastně už víme o novém operačním systému společnosti Apple.
Spusťte si vaše oblíbené androidí aplikace i na svém OS X. Nástroj BlueStacks, který znají velmi dobře uživatelé Windows, je nyní k volnému stažení i pro Mac.
samsung_tablet_vypal
Chtěli byste svůj Ultrabook rozšířit o optickou mechaniku? A co to samé učinit s Android tabletem? Samsung na veletrhu CES představil starou dobrou optickou mechaniku v novém kabátě.