CDR.cz - Vybráno z IT

Simulátory

Hd 1

GOG oživil českou herní legendu Hidden & Dangerous se všemi díly

GOG do své distribuce zařadil legendární českou sérii Hidden & Dangerous a cena se drží nízko. 2K Games navíc přidává speciální slevy, levně teď seženete i další unikátní tituly.

Oznámen nový přídavek Get Together pro The Sims 4 [GC 2015]

Trochu nečekaně dostali na letošní konferenci Electronic Arts na GamesComu prostor vývojáři simulátoru života The Sims 4. A na pódium nepřišli s prázdnou.

Rising Storm 2: Vietnam chce válku zpracovat maximálně autenticky [E3 2015]

Jedna nejzbytečnějších válek minulosti se odehrála v 60. letech 20. století. A do Vietnamu se teď znovu vrátíme v podobě nově oznámeného Rising Storm 2.

Česká vesmírná hra Take on Mars spustí betu. Objevujte Rudou planetu [E3 2015]

Zavzpomínejte na dětská léta, kdo z vás nechtěl být astronaut? Do kosmu teď můžete vyrazit společně s Take on Mars, a to rovnou na důležitou misi objevování Rudé planety.
Iambread Image 01

Sestřelte Tie Fightery z knäckebrotu. Update pro I Am Bread paroduje Star Wars.

Po výrazných slevách na tituly z univerza Hvězdných válek se vytáhli i tvůrci z Bossa Studios, kteří nedávno dokončili svůj simulátor života oblíbeného pečiva I am Bread. Ti pro svůj titul udělali...
Me 2

Další česká hra ze středověku? V Medieval Engineers stavíte hrady za pomoci vědy

Postavte si vlastní hrad nebo středověké město. Čeští autoři úspěšných Space Engineers představují zbrusu novou hru založenou na vědeckých faktorech.

CDR Play Speciál - Simulátor Miloše Zemana vám vysvětlí, co je to pasy

Máme pro vás speciální vydání našeho videomagazínu CDR Play. Pod ruku se nám tentokrát dostal simulátor ztvárňující českého hrdinu, prezidenta Miloše Zemana. Nezabere vám moc času a rozhodně vás...

Z Goat Simulatoru je MMORPG. Paroduje World of Warcraft [VIDEO]

Už tím, že připravili něco tak šíleného, jako simulátor kozy, vývojáři z Coffee Stain Sudios šokovali svět. A teď se jim to podařilo podruhé. Updatem pro Goat Simulator udělali ze hry MMO, které si...
I Am Bread Uvodni

Simulátor chleba od tvůrců Surgeon Simulatoru nabídne vypečenou zábavu

Herní vývojář, ten těžký chleba má. A také bujnou fantazii, jak se snaží přesvědčit nový titul s názvem I Am Bread, který vám dovolí se vžít do nejkonzumovanějšího výrobku z pece přímo na vašem...

The Sims 4 v šesti minutách hraní [GC 2014]

Součástí konference Microsoftu byla na letošním GamesComu také prezentace očekávaného simulátoru života The Sims 4. Nyní vám nabízíme dvojici videí, které byly na místě k vidění.

DayZ potvrzeno pro PlayStation 4 [GC 2014]

Simulátor zombie apokalypsy, jehož alfaverze od prosincového zpřístupnění představuje stálici mezi nejprodávanějšími tituly na Steamu, vyjde pro nextgenovou konzoli od Sony. Na GamesComu to...
nepřehlédněte
The Sims 2 153519

The Sims 2 zdarma ke stažení. Plná hra včetně všech datadisků

Electronic Arts uchvátila prázdninová horečka a před uvedením zbrusu nového The Sims 4 do prodeje uvolňuje populární druhý díl ke stažení zcela zdarma.
nepřehlédněte
Boring

TÉMA - Nejzbytečnější herní simulátory, které vás unudí k smrti

Začalo to jako malý nevinný žert, z kterého se v relativně krátké době vyvinul fenomén poslední doby - simulátory nicnedělání. Zbytečné hry, u kterých si nudou okoušete nehty i s prsty a vytrháte...
The Sims 4 0

PREVIEW – The Sims 4 nabídne evoluci po všech směrech [E3 2014]

Electronic Arts splnili očekávání a na své konferenci představili hráčům (a v tomto případě především hráčkám) nový díl série The Sims. Co jsme se dozvěděli a nač se můžeme těšit?
Thesims 4

V The Sims 4 se bude umírat na smích. Doslova [E3 2014]

V rámci konference Electronic Arts jsme se dozvěděli první důležité informace o připravovaném The Sims 4. To se už dlouhá léta těší velké popularitě. A jinak tomu nebude ani letos v září.

Stránky