CDR.cz - Vybráno z IT

Xbox

Microsoft ukončuje prodej původního Xboxu One

V roce 2013 byl představen nástupce legendárního Xboxu 360, model One. Jeho uvedení na E3 bohužel Microsoft pokazil, jak mohl. A právě původní model přestal Redmond prodávat.

Podívejte se, jak vypadá Spotify pro Xbox One

Spotify patří mezi nejznámější streamovací služby na světě, to bez pochyby. Jejich aplikaci spustíte na mnoha zařízeních, od Windows Phone po Playstation 4. A nyní už i na Xbox One.
Xbox E 3 2017 Uvodni

Microsoft přinese na Xbox One podporu her z prvního Xboxu

O tom, že Microsoft se snaží rozšiřovat knihovnu zpětně kompatibilních her z Xboxu 360, není pochyb. Nicméně nyní oznámil i zpětnou kompatibilitu her z prvního Xboxu.
Emulateperex

Emulátory Xboxu a Xboxu360. Jak to s nimi momentálně vypadá?

I PC hráči si budou moci zahrát různé exkluzivity z herních konzolí původního Xboxu a Xboxu 360 na svých nabušených PC. Emulace v tomto směru postupuje pomalými kroky kupředu.
Rail Gun Kick

Ovládejte pravou zbraní střílečky na PC: RAIL GUN ovladač přiděláte kamkoliv

Jste fanoušky airsoftu či střelby? Vezměte zbraň, nasuňte na ní senzory a ovládejte své počítačové hry tak, jako byste běhali po skutečném bojovém poli.
Cloudove Hrani Prichazi

Microsoft chystá novou službu. Dočkáme se her v cloudu?

Společnost Microsoft vyvíjí novou cloudovou službu pro streamování her a dalších aplikací. V blízké budoucnosti by tak mohl hráč hrát jednu a tu samou hru na PC, konzoli a mobilu bez použití...
Roomalive 1

Microsoft RoomAlive - Oživlý pokoj pro hraní her

Je libo střílečku po celém pokoji? Jestli si vzpomínáte na Microsoft Illumiroom, vylepšená verze této technologie je plná překvapení.

Xbox One v brzké době dostane podporu pro připojení externích disků

Červnový velký aktualizační balíček pro Xbox One přinese slibovanou podporu pro připojení externích disků. Ne všechny však půjdou bez problému připojit.
battlefield0fjz1

Vyzkoušejte zdarma Battlefield 4, ovládat jde i z tabletu! Finální verze...

Jeden z nejočekávanějších herních titulů tohoto roku je doslova za rohem. Těšit se můžeme na skvělou grafiku, propracovaný model počasí a konečně se navrátila i pozice velitele. Co nám pověděl...
xbox one major nelson

Major Nelson rozbaluje Xbox One, nechybí headset a HDMI kabel s 4K

Programovací ředitel XBL Larry Hyrb, který je v herním světě známý spíše pod přezdívkou Major Nelson, odtajnil obsah krabice herní konzole Xbox One. Zaujme více než konkurenční Sony PlayStation 4?
blog
CryEngine 3

PS4 dorovnává: taky bude mít CryEngine 3

Davy se radují, CryEngine 3 oficiálně poběží nejen na Xbox One, ale i na PlayStation 4. (Nečekaně!) Někdo jim ale musí říct, že to není tak úplně pravda...
xbox720_ovladač

Víme, kdy dorazí nový Xbox 720: Microsoft plánuje i novou verzi 360 za 99...

Dění kolem oblíbené konzole nasvědčuje tomu, že se již brzy dočkáme představení Xboxu 720. V plánu je prý i levnější verze stávajícího modelu za pouhých 99 dolarů. Kolik za očekávanou novinku...
ultimate_combo_final

Tři konzole v jedné: Tvorba šasi a zkouška hraní, vyhrajte Ultimate gaming...

A je to tady, poslední díl seriálu o přestavbě herních konzolí do jednoho šasi dorazil. Dnes uvidíte, jak probíhá tvorba nového společného krytu, zda bude i po úpravách vše fungovat, a nakonec...
illumiroom

CES 2013: Microsoft Xbox IllumiRoom - hraní bez hranic

Veletrh CES odhalil další revoluční novinku, tentokrát ze světa herních konzolí. Microsoft v průběhu přednášky Samsungu představil systém Xbox IllumiRoom, který vám poskytne zcela nový herní zážitek.

Stránky