CDR.cz - Vybráno z IT

Epic Games rozdává hru zdarma, která potěší hráče akčních RPG her

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden potěší svým výběrem hry zdarma všechny hráče RPG a akčních her.

Od 9.6. do 16.6. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout open world akční RPG hru Maneater.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra Maneater vyšla v roce 2020 a vytvořili ji američtí herní vývojáři ze studia Tripwire Interactive. Toto studio vytvořilo v minulosti hry ze série taktických stříleček Red Orchestra nebo oba díly kooperativních stříleček Killing Floor. Ve hře budete ovládat žraloka, jehož hlavním cílem je pomstít se lovci žraloků, který v minulosti zabil jeho žraločí matku. Hra je dost brutální a má věkový rating (doporučený věk) PEGI 18+. Maneater nabízí otevřený svět, který je rozdělen do osmi různorodých oblastí, které mají vlastní unikátní predátory jako jsou např. aligátoři, barakudy, kosatky, vorvani nebo další žraloci, tak i lidské protivníky. Každá oblast má i svého bosse.

K pokoření na vás během kampaně čeká hromada hlavních a vedlejších úkolů nebo objevování skrytých lokací. Během postupu hrou, žraním všeho živého a zabíjením protivníků bude váš žralok postupně sílit a vylepšovat své schopnosti, takže ke konci bude opravdovým postrachem pro vše živé. Maneater se prodává na Epicu běžně za 970 korun a dohrání této hry vám zabere přibližně 8 hodin vašeho času.

Na metacritic si Maneater vysloužil souhrnné hodnocení od odborných recenzentů 70, od hráčů pak uživatelské skóre 6,6.

Hru Maneater si můžete přidat na Epicu zdarma do své knihovny na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic Games rozdává hru zdarma, která potěší hráče akčních RPG her

Úterý, 9 Srpen 2022 - 09:32 | kapkatsahab | I found such a lot of fascinating stuff with...
Sobota, 11 Červen 2022 - 14:12 | Derryk | Na GOG zdarma do neděle 15:00: Venetica – Gold...

Zobrazit diskusi