CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává hru zdarma, která potěší hráče simulátorů

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tentokrát nabízí zdarma hru, která potěší milovníky manažerských simulátorů.

Od 9.2. do 16.2. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Recipe for Disaster.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2022 a stojí za ní španělští herní vývojáři ze studia Dapper Penguin Studios. Recipe for Disaster je simulační hrou, ve které budete řídit chod restaurace. Budete se tedy muset postarat o všechny aspekty související s provozem restaurace a ověříte si své plánovací a řídící schopnosti. Vašim cílem je vytvořit z restaurace vzkvétající výdělečný podnik, který bude oblíben u zákazníků a bude sklízet pochvalné recenze od kulinářských kritiků.

Na výběr budete mít buď sandboxový herní režim nebo různé připravené scénáře, ve kterých je potřeba zachránit před krachem špatně fungující restauraci. Tedy taková variace na TV pořad Ano, šéfe! O vašem úspěchu nebo neúspěchu bude rozhodovat návrh vybavení interiéru restaurace, návrh a úprava jídelníčku, starání se o zásobování restaurace, řízení personálu restaurace v sehraný tým apod.

Někdy budete muset čelit i krizovým situacím, které vyvolají v restauraci nároční zákazníci. U zákazníků si pak budete muset dávat pozor na jejich dietní požadavky a alergie na různé potraviny. K dispozici je ve hře i editor receptů, kde si můžete vytvářet své vlastní recepty a obohacovat jimi jídelní menu vaší restaurace.

Hra se na Epicu běžně prodává za 360 korun a na metacritic získala od odborných recenzentů metascore 66.

Hru si můžete zdarma přidat do své knihovny na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává hru zdarma, která potěší hráče simulátorů

Žádné komentáře.