CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává hru zdarma, která potěší hráče únikových her

Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky únikových logických her.

Od 1.2. do 8.2. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Doors: Paradox.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2022 a stojí za ní bulharští herní vývojáři ze studia Big Loop Studios. Ve hře se setkáte s hádankami využívajícími 3D prostředí, které po úspěšném vyřešení vedou k otevření dveří. Dveře jsou ve hře ústředním prvkem a umožňují se přesunout do další úrovně. V Doors: Paradox je celkem 58 úrovní rozdělených do celkem 13 říší. Tyto říše se pak liší svou vizuální podobou a zasazením. Ocitnete se tak např. v magické, pohádkové nebo technologické říši. Čeká vás i temnější říše nočních můr.

Hra obsahuje i příběh, který lze rozplétat pomocí sbírání svitků různě roztroušených po herním světě. Pokud vás bavila série The Room nabitá logickými hádankami, tak vás zřejmě bude bavit i tato hra. Na Epicu se Doors: Paradox běžně prodává za 320 korun a její dohrání vám zabere přibližně 5 hodin vašeho času. Na metacritic získala tato hra od hráčů souhrnné hodnocení 6,2.

Hru Doors: Paradox můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává hru zdarma, která potěší hráče únikových her

Žádné komentáře.