CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává hry zdarma: Vyzvedněte si 12. z 15 do úterních 17:00

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store dále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči plošinovek.

Až do zítřejších 17:00 (27.12.) máte možnost získat v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma metroidvania plošinovku F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2021 a stojí za ní čínští herní vývojáři ze studia TiGames. Jedná se o dieselpunkovou akční metroidvania plošinovku odehrávající se ve špínou prolezlém industriálním městě Torch City. Hlavním hrdinou hry je humanoidní králík Rayton, který žije pod krutou vládou mechanických vládců z tzv. Machine Legion. Po zatčení Raytonova nejlepšího kamaráda si náš králičí hrdina řekne “A už toho bylo dost“ a vydává se na osobní vendetu proti zlovolnému režimu a zachránit svého medvědího kámoše.

Rayton je vyzbrojen silnou mechanickou paží, kterou má připevněnou na zádech. Později získá do svého arzenálu i obří vrtačku a elektrický bič. Hra sestává z průzkumu okolí, konverzace s NPC, vyhýbání se pastím, sbírání předmětů a soubojů s nepřáteli. Mezi nepřáteli najdeme např. humanoidní vojáky nebo různé roboty. Nechybí ani souboje s pořádně těžkými bossy. Hru dohrajete přibližně za 15 hodin vašeho času a na metacritic získala od odborných recenzentů souhrnné hodnocení 81. Od hráčů pak 7,1.

Hru F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává hry zdarma: Vyzvedněte si 12. z 15 do úterních 17:00

Žádné komentáře.