CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává hry zdarma: Vyzvedněte si 3. ze 17 do pátečních 17:00

Epic Games Store pokračuje v rozdávání dalších her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči RPG her a adventur.

Až do zítřejších 17:00 (22.12.) máte možnost získat v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma RPG hru Melvor Idle.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2021 a stojí za ní nezávislé studio Games by Malcs. Jedná se o hru, která kombinuje prvky RPG a adventury. Melvor Idle je inspirován populární RPG hrou Runescape. Čeká vás hexagonální mapa, pixelártová grafika, několik dungeonů k pokoření, odhalování lore světa v knihách, které musíte najít, mnoho soubojů s monstry, craftění a zlepšování dovedností.

Z bojových dovedností si budete zvyšovat útočné (na blízko a na dálku) a obranné schopnosti, magické a kněžské schopnosti, zdraví a sílu. Z nebojových např. vaření, dřevorubectví, kovářství, těžbu, farmaření, rybaření, zlodějské schopnosti nebo třeba rozdělání ohně. Bohužel hra moc nepotěší RPG hráče, kteří požadují u RPG her kvalitní příběh. To tady nenajdete. Hra tak sedne těm hráčům, kteří rádi maximalizují své dovednosti, zabývají se craftěním a bojují.

 

Melvor Idle se na Epicu běžně prodává za 210 korun a vydrží vám mnoho desítek hodin.

Hru Melvor Idle můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává hry zdarma: Vyzvedněte si 3. ze 17 do pátečních 17:00

Žádné komentáře.