CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává zdarma dvě hry, které potěší hráče strategických a RPG her

Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry, které potěší hráče strategických her a RPG her.

Od 3.8. do 10.8. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hry Bloons TD6 a Loop Hero.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

První hra Bloons TD6 vyšla v roce 2018 a vytvořilo ji novozélandské studio Ninja Kiwi. Ve hře ovládáme opice, které se brání proti nepřátelským formacím představující nafukovací balónky a vzducholodě. Je jasné, že tato hra je určena převážně pro děti. Hra původně vyšla na mobilech (Androidu a iOS).

Jedná se o typickou tower defense strategickou hru, kdy na mapu umisťujeme obranné jednotky a bráníme se postupným vlnám nepřátel, které se nás snaží udolat. Epic označuje tuto hru jako mega populární tower defense strategickou hru, kterou si nejvíce užijete v kooperaci s až třemi dalšími hráči. Hru můžete samozřejmě hrát i sólo. Bloons TD6 vám bude servírovat stále těžší výzvy a vaše strategie, která fungovala na jedné mapě, tak na další už fungovat nemusí. Hra nabízí k pokoření desítky různých map.

Hra Bloons TD6 se na Epicu běžně prodává za 290 korun a na metacritic si vysloužila od hráčů souhrnné hodnocení 8,2.

Druhá hra zdarma Loop Hero vyšla v roce 2021 a stojí za ní ruští herní vývojáři ze studia Four Quarters. Jedná se o indie pecku, kterou si během prvního týdne od vydání pořídilo na Steamu přes půl miliónu hráčů. Na svět ve hře Loop Hero bylo uvaleno prokletí zákeřným lichem a nastala jakási časová smyčka. Vy jakožto hlavní hrdina se pokoušíte kletbu licha odstranit, musíte trénovat v jednotlivých kapitolách hry, porážet stále silnější nepřátele a získávat lepší vybavení, abyste mohli porazit bossy ve formě démonických strážců a nakonec i hlavního záporáka, který uvrhl na váš svět kletbu.

Souboje se v této hře odehrávají automaticky, bez zásahu hráče. Vy získáváte ze soubojů lepší vybavení, zkušenosti a speciální kartičky s různými efekty. Tyto karty můžete umísťovat různě na mapě a vytvářet tak silnější nepřátele s lepším lootem nebo získávat díky nim materiály, které zúročíte při stavbě nových budov ve svém táboře. Hra má sice pouze 4 kapitoly, ale i tak vás může zabavit na mnoho hodin. Loop Hero se na Epicu prodává běžně za 310 korun.

Hra Loop Hero si vysloužila na metacritic od odborných recenzentů metascore 82 a od hráčů následně souhrnné hodnocení 7,9.

Hru Bloons TD6 můžete získat zdarma na tomto odkazu a hru Loop Hero na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává zdarma dvě hry, které potěší hráče strategických a RPG her

Žádné komentáře.