CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává zdarma hru, která potěší hráče akčních adventur

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních adventur.

Od 2.11. do 9.11. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Turnip Boy Commits Tax Evasion.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2021 a stojí za ní američtí herní vývojáři ze studia Snoozy Kazoo. Jedná se o akční adventuru, která si bere inspiraci z prvních dílů série The Legend of Zelda. Příběh hry se odehrává ve světě, který je obydlen antropomorfní zeleninou a ovocem. Hlavním hrdinou hry je tuřínový chlapec, který se vyhýbá placení daní. Starosta zeleninové komunity pán Cibule kvůli neplacení daní nechá tuřínového chlapce vystěhovat ze skleníku, protože ho považuje za nebezpečný živel pro komunitu a společnost. Aby získal tuřínový chlapec prostředky pro splacení svých gigantických dluhů a získal zpět svůj zabavený majetek, tak bude muset plnit řadu úkolů od NPC obyvatel zahradního světa.

Turnip Boy Commits Tax Evasion má pixelártovou grafiku a okolní prostředí vidíme z ptačí perspektivy. Po herním světě jsou rozesety i dungeony, které obsahují důmyslné hádanky. Hádanky se vyplatí řešit, protože tímto způsobem získáte přístup k cenným pokladům. Při hraní musíte být opatrní, protože herní svět je plný nepřátelských tvorů. Utkáte se jak s řadovými nepřáteli, tak i s nebezpečnými bossy. Nepřátele likvidujete pomocí meče nebo např. bomb.

Hru Turnip Boy Commits Tax Evasion dohrajete přibližně za dvě a půl hodiny a na Epicu se běžně prodává za 310 korun. Na metacritic si tato hra vysloužila od odborných recenzentů hodnocení metascore 72 a od hráčů pak uživatelské score 7,6.

Turnip Boy Commits Tax Evasion můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává zdarma hru, která potěší hráče akčních adventur

Žádné komentáře.