CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává zdarma hru, která potěší hráče akčních her

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma hru, která potěší hráče roguelite akčních her.

Od 5.10. do 12.10. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Godlike Burger.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2022 a stojí za ní běloruští herní vývojáři ze studia Liquid Pug a německé herní vydavatelství Daedalic Entertainment. Ve hře budete provozovat nejlepší burgerovou restauraci ve vesmíru, kterou navštěvují různé mimozemské entity. Zákazníci budou přitom doslova tajnou složkou vašeho úspěchu. Kvůli masu na burgery budete totiž lovit vaše mimozemské zákazníky pomocí sekáčku na maso nebo nejrůznějších pastí.

Během dne přilétají do vaší restaurace nejrůznější mimozemšťané, aby si pochutnali na vašich hamburgerech a zároveň nastává lov zákazníků, aby se stali tajnou přísadou vašich pokrmů. V noci vaříte, připravujete pasti a vylepšujete svou kuchyň. Pokud po vás začne pátrat mimozemská policie, tak svou burgerovou restauraci jednoduše přemístíte na jinou planetu.

Ve hře budete prozkoumávat galaxii a její světy. Zjišťovat silné a slabé stránky různých mimozemských druhů a překonávat různé potíže, jako je ucpaný záchod, meteorický roj nebo útoky zombíků. Hra se na Epicu běžně prodává za 299 korun a její dohrání vám zabere přibližně 20 hodin vašeho času.

Hru Godlike Burger můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává zdarma hru, která potěší hráče akčních her

Žádné komentáře.