CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává zdarma hru, která potěší milovníky středověkých bitev

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních her a středověkých bitev.

Od 30.5. do 6.6. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Chivalry 2.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra Chivalry 2 vyšla v roce 2021 a stojí za ní američtí herní vývojáři ze studia Torn Banner Studios. Jedná se o multiplayerovou akci, která nabízí klání až pro 64 hráčů ve středověkých bitvách. Hráči jsou rozděleni do dvou frakcí (modro-zlatí Agatha Knighs a rudí Mason Order) a každá strana dostává k plnění konkrétní úkoly, jejichž splnění vyžaduje koordinovanou spolupráci se spolubojovníky. Během hraní se např. zúčastníme obléhání pevností, plenění vesnic nebo bojů na polích a v lesích. Hra je zasazena do fiktivního světa inspirovaného hollywoodskými filmy a autoři se zaměřili především na efektní střety než na jejich realističnost. Novinkou oproti předchozímu dílu je možnost využití koní.

Postavu lze ovládat z pohledu první i třetí osoby a hra nabízí širokou škálu chladných zbraní k boji. Nechybí tak meče, sekyry, halapartny, ale třeba i zbraně na dálku, jako jsou luky, kuše nebo třeba vrhací nože. Chivalry 2 se na Epicu běžně prodává za 940 korun a může vás zabavit klidně i na desítky hodin vašeho času. Na metacritic získala tato hra od odborných recenzentů souhrnné hodnocení 82. Od hráčů pak metaskóre 5,2.

Hru Chivalry 2 můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává zdarma hru, která potěší milovníky středověkých bitev

Žádné komentáře.