CDR.cz - Vybráno z IT

Epický advent a hry zdarma: Vyzvedněte si 1. ze 17 do středečních 17:00

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává ve své každoroční sváteční akci hromadu her zdarma. Tentokrát rozdá v následujících dnech zdarma až 17 videoher. Přidejte si do své knihovny první z nich, která potěší hráče stříleček.

Až do středečních 17:00 (20.12.) máte možnost získat v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma online střílečku Destiny 2.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2017 a stojí za ní američtí herní vývojáři z Bungie Studios. Jedná se o pokračování prvního dílu Destiny, který vyšel roce 2014. Děj první hry se odehrával ve 28. století, kdy lidstvo po neočekávaném konci zlatého věku stálo na pokraji svého vyhynutí. Zbytek lidstva čelil nepřátelským tvorům, kteří se ho snažili vyhubit. Jedinou naději pro lidstvo skýtal tzv. Cestovatel. Obrovský tajemný objekt, který jako druhý Měsíc obíhal kolem planety. Po zkáze civilizace zbytky přeživších vytvořili na Zemi poslední útočiště ve stínu Cestovatele, aby se připravili na finální střetnutí s mimozemskou hrozbou. Hráči převzali roli strážců, kteří dokázali v boji proti mimozemšťanům využívat mimořádné schopnosti poskytnuté Cestovatelem.

Druhý díl se odehrává po událostech nastíněných v první hře. Poslední útočiště bylo zničeno zlovolnou Rudou legií, vesmírnou rasou Cabal vedenou mimozemšťanem Ghaulem. Strážci, kteří přežili závěrečný boj se rozprchli po galaxii. Vašim úkolem bude znovu sjednotit strážce a obnovit jejich ztracené síly. Příběh hry vám bude postupně odhalován pomocí velkolepých cutscén.

Epic nabízí zdarma Legacy Collection verzi hry, která nabízí k hraní tři epické kampaně Destiny 2 (The Witch Queen, Beyond Light a Shadowkeep). Hra se na Epicu běžně prodává za 1429 korun.

Destiny 2: Legacy Collection můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epický advent a hry zdarma: Vyzvedněte si 1. ze 17 do středečních 17:00

Pondělí, 18 Prosinec 2023 - 13:34 | Havran | Nainštalované, 111GB :-O Inak už som hrával...
Pátek, 15 Prosinec 2023 - 03:14 | Robin Seina | Zkuste pohledat. Další giveaway běží zrovna na...
Pátek, 15 Prosinec 2023 - 03:12 | Robin Seina | Musíš si najít na store base hru Destiny 2 (také...
Čtvrtek, 14 Prosinec 2023 - 19:41 | RedMaX | "Legacy Collection nelze přidat, nevlastníte...
Čtvrtek, 14 Prosinec 2023 - 14:58 | Kert | A něco na Steam by nebylo?

Zobrazit diskusi