CDR.cz - Vybráno z IT

Tomáš Bohuněk

Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Student informatiky, samouk v oblasti PC hardwaru a 3D grafiky, znalec aut a milovník dynamické jízdy.

Historie

Účet existuje již
12 let 6 měsíců

Články autora

nepřehlédněte
P 1050592
Přestože první tablety přišly již před více než dekádou, populární se staly až v poslední době. Největším problémem byly rozměry a hmotnost. To už teď ale neplatí.
nepřehlédněte
Dokovací stanice k notebookům, respektive externí grafické karty jsou ve vzduchu už nějaký čas. Vždy ale jen nakoukly a zase zmizely. Jak to dopadne tentokrát?
blog
Gt 300
Že nVidia přeznačuje jsme si zvykli. Že už máme tři architektury v jedné "řadě" už nás také nepřekvapí. Se skřípěním zubů překousneme i čtyřgigového DDR3 okleštěnce. Ale toto...
nepřehlédněte
Není to tak dávno, co ASUS poslal do světa první ROG monitor – SWIFT PG278Q s nVidia G-Sync. Titul ROG má zaslouženě, ale možná ho Acer překoná. XB280HK vstupuje na český trh.
nepřehlédněte
Na český trh právě vstoupil nejlevnější 24“ od Eiza. A možná i první 24“ verze z herní řady Foris. Eizo Foris FS2434 s technologiemi Smart.
Volumetrická mlha, efekt, ze kterého byli všichni paf, když se Batman Arkham Asylum objevil jakože PhysX. No, proti demu nového FlameWorksu vypadá jako nepovedený vtip.
nepřehlédněte
Mini Projektory Test 1
Dnes si uděláme takové menší srovnání přenosných projektorů. Již jsme testovali BenQ JoyBee GP3, který si neodnesl vysloveně špatné hodnocení. Teď tu máme něco ještě daleko přenosnějšího. Budou...
nepřehlédněte
Silnice Projekt Crowdfunding
Crowdfunding nemusí financovat jen počítačové hry. Co takhle něco užitečného pro všechny? Co takhle nové silnice?
nepřehlédněte
Už je to mnoho let, co jsem měl naposledy v ruce Fujitsu(-Siemens) notebook. Zajímalo mě tedy, kam se od té doby technologie firmy posunula. Tohle Fujitsu je malinko lepší. A malinko dražší.
BenQ JoyBee GP3
Pokud si vzpomenete na recenzi projektoru BenQ W1070, teď tu máme něco neméně zajímavého - projektor, který si snadno vezmete kamkoliv. Kompaktní BenQ JoyBee GP3.

Stránky