CDR.cz - Vybráno z IT

brýle

Po neúspěchu Google Glass a HoloLens přichází Epson s novým možným směrem, kterým se může tato technologie ubírat. Jedná se o brýle, které je možné propojit s mobilem a využít je jako druhý displej.
Vuzix Blade Large
Pojem nositelné elektroniky by se měl brzy výrazně obohatit o nový přírůstek do rodiny. Kdysi něco podobného zkusil Google se svými brýlemi. Je čas na druhý pokus, který zalepí všechny předchozí...
Japonská technologická společnost Epson představila novou generaci chytrých brýlí Moverio pro rozšířenou realitu, které se mají stát nejlehčími binokulárními OLED brýlemi na trhu.
Projekt chytrých brýlí Google mění své jméno a začíná znovu. Čerstvý vítr do plachet mají přinést noví členové týmu z Amazonu.
Widerun
Proměňte nudné cvičení v zábavu. Poznávejte ze sedla bicyklu nová místa na zeměkouli anebo se připravte adrenalinovou honičku se zombie.
Feelreal Mask 0
FeelReal vypadá sice jako maska pro Hannibala Lectera, ale tento doplněk k chytrým brýlím pro virtuální realitu ještě více prohloubí skutečný zážitek z neskutečného světa. Používejte více smyslů a...
Htc Vive
Virtuální realita jako nikdy předtím. HTC mění svou strategii a zkouší nové věci. Futuristický headset by mohl stát za hřích.
 
nepřehlédněte
Microsoft Hololens
Ambiciózní projekt sci-fi 3D rozhraní je skutečný. Windows 10 bude mít holografické GUI ovládané prostřednictvím chytrých brýlí Microsoft HoloLens.
Glass 10
Připevníte miniaturní kus elektroniky na své brýle a hle, rázem jsou z nich brýle chytré! Umí vás přesně navigovat, rozpoznají tváře přátel a rozšiřují běžnou realitu o funkce té rozšířené. Google...
nepřehlédněte
Myo Control
Ve spolupráci je síla. Náramek Myo pro multifunkční ovládání zařízení je nyní propojen s Google Glass. Technologie budoucnosti se blíží...
Každá velká firma, která nemá vlastní nositelné zařízení, se snaží co nejdříve zapojit do hry. Lenovo nezahálí a ukazuje vlastní koncept Lenovo Glass.
Google Glass Doctor
Chytré brýle Google Glass nemusí sloužit pouze pro zábavu a surfování na internetu, díky nové aplikaci se změní v přenosnou zdravotní dokumentaci.
nepřehlédněte
Chipsip Simeye
Kdo nemá nápady, kopíruje. Asie je tím vyhlášená. Firma ChipSip představila na Computexu svou levnou neohrabanou verzi chytrých brýlí Google Glass.
Smart Veins Locator
Gadgety ve zdravotnictví? Proč ne! Zdravotní sestry by mohly nosit upravené brýle, s nimiž lehce najdou každou žílu.
Koukáte se na displej, který vám připadá jako 25" HD panel sledovaný ze vzdálenosti 2,5 metru. Vše je však ukryté do malých brýlí, které zvládnou analyzovat vaše okolí a zachytávat záznam. V...