CDR.cz - Vybráno z IT

navigace

nepřehlédněte
Mi Qicycle 3
Skladné skládací kolo Xiaomi Mi QiCYCLE s elektrickým pohonem a dojezdem 45 km se bude brzy prohánět po čínských ulicích. Jeho cena vás mile překvapí.
nepřehlédněte
Levis Jacket Meets Jacquard Still 2 X
V rámci projektu Jacquard byl představen první kousek z chystané oděvní řady. Chytrá bunda Commuter Trucker bude v prodeji příští rok.
nepřehlédněte
Dubai Driverless Tesla Concept
Vyjdete ven z budovy, ale už nehledáte po kapsách klíčky od auta. Auto si pro vás samo přijede, vy mu jen určíte destinaci a než dojedete do cíle, nemusíte se ani dotknout volantu. Vítejte v...
Vypadá jako návštěvník z budoucnosti, jehož hlavním koníčkem je řízení motocyklu. Motobot od společnosti Yamaha na stroji pomalu vypadá, jako by se jednalo o živého řidiče. Technologie z vývoje...
nepřehlédněte
Smarthalo
Kouzelná krabička doplní váš bicykl o alarm, světelnou navigaci či monitorovací systém.
Fiat 500
Čerstvé mapy, aktuální dopravní informace, výhled počasí a mnoho dalšího přináší informační systém Uconnect LIVE do facelifut vozu Fiat 500.
Mode Flex
V budoucnosti se na kole nemusíte potit, abyste se dostali z místa na místo. Takto si Ford představuje rychlý mobilní způsob dopravy.
 
nepřehlédněte
Mwc Ford E Bike
Budoucnost cestování po městech tkví v univerzální navigaci, která kombinuje různé druhy dopravy. Ford na ní pracuje a současně představuje nový dopravní prostředek Ford e-bike.
nepřehlédněte
Navdy Head Up Displej
Nemůžete si koupit nové auto? Vylepšete ho head-up displejem Navdy HUD. Předobjednávky nyní se slevou 40 %.
nepřehlédněte
Jdete po obchodě a mobilní telefon vás mezi regály provází úplně stejně, jako byste použili navigaci pod širým nebem. Chytré žárovky toho v budoucnu vedle osvětlení prostor dokáží mnohem víc! Do...
mapa_cdr_gps
Náš nedávný IT Výlet se nesl v duchu náročného pobíhání terénem, což s sebou neslo i nutnost hledání správných cest. Jak se ostatně říká „Všechny cesty vedou do Říma“ a my jsme tam v případě...
philips-led-carpet
Firmy Philips a Desso začali pracovat na inovativním způsobu navigace, který by mohl nahradit klasické světelné tabule nebo podlahové fotoluminiscenční značky pro označení únikových cest.
next headsup
Psaní zpráv při řízení je nebezpečné. Přes 25 procent dopravních nehod v Americe je zaviněno nepozorností řidiče. Připravovaný produkt HeadsUP! by mohl zachránit nejeden život.
jacket Navigate - the application
Proč nosit GPS? Existuje i jiné inovativní řešení, které je pohodlné, nositelné a atraktivní. Vaší navigací se stane bunda.
PR článek
gps_navigace_cdr_1
S papírovou mapou není plánování trasy zrovna nejpohodlnější. V 21. století je jasnou volbou GPS navigace, která optimální trasu nalezne za uživatele a navíc zobrazí spoustu užitečných informací....