CDR.cz - Vybráno z IT

videa

YouTube je považováno asi za největší video platformu vůbec. Nachází se na něm hromada hudebních klipů, filmů, návodů a mnoho dalšího. V mnohém nám nahrazují hudební přehrávače. Abyste si však...
Amazon 0
Amazon se hodlá stát multimediálním internetovým gigantem. Dopomoci mu k tomu má exkluzivní video obsah na profesionální úrovni, který mohou nahrávat sami uživatelé a vydělat si tak nemalé peníze.
Youtube Perex
Známý videoserver má příští rok v rámci předplatného nabídnout online streamování vybraných kabelových televizí. Kromě toho se chystá aktualizace vzhledu webových stránek.
nepřehlédněte
Youtube Red
Členství v nové placené službě přinese zákazníkům videa bez reklam, neomezený offline režim a přístup k exkluzivnímu obsahu.
800px-DWave_128chipcd
Známý americký tvůrce komiksů si na paškál vzal segment Quantum Computing a vytvořil o nich video. Jak to dopadlo, proč jsou jeho komiksy oblíbené a která další netradiční videa natočil se dozvíte...
screen-uživatelská videa
Seznam se rozhodl, že pozmění strukturu své populární videoslužby a přenechá hostování uživatelských videí konkurenci. Co ho k tomu vedlo?