CDR.cz - Vybráno z IT

Epic Games rozdává hru zdarma, která potěší hráče strategických her

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden potěší svým výběrem hry zdarma milovníky strategických her.

Od 5.5. do 12.5. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Terraforming Mars.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hru Terraforming Mars vyvinuli francouzští herní vývojáři ze studia Asmodee Digital. Jedná se o tahovou ekonomickou strategickou hru z roku 2018, ve které jste šéfem jedné pozemské korporace, která byla pověřena pozemskou vládou, aby se pokusila úspěšně terraformovat a kolonizovat rudou planetu – Mars. Děj hry se odehrává ve 24. století a zaobírá se ambiciózním konkurenčním bojem několika pozemských korporací, které se utkaly v závodě o vytvoření přijatelných životních podmínek na Marsu pro lidskou civilizaci. Abyste vytvořili na rudé planetě přijatelné podmínky pro lidstvo, tak budete muset zvýšit teplotu na povrchu Marsu, pokrýt část povrchu planety oceánem a zvýšit obsah kyslíku na planetě. Pokrýt Mars vegetaci, vysadit různé živočichy a vybudovat města. Postupně budovat infrastrukturu na planetě a zabezpečit energetické zdroje pro kolonisty.

PC verze Terraforming Mars vychází z deskové hry o stejném názvu (v ČR vyšla jako Mars: Terraformace). Na Epicu se Terraforming Mars prodává běžně za 420 korun a hru lze hrát sólo nebo v multiplayer PvP režimu proti ostatním hráčům. Web Strategy Gamer udělil této hře hodnocení 60 a na metacritic získala tato hra od hráčů souhrnné hodnocení 5,0.

Hru Terraforming Mars si můžete přidat na Epicu zdarma do své knihovny na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic Games rozdává hru zdarma, která potěší hráče strategických her

Žádné komentáře.