CDR.cz - Vybráno z IT

Airbus

nepřehlédněte
My Kind Flyover Chapter Intro
Leteckou dopravu možná čekají zásadní změny. Airbus chystá létající auto bez řidiče a čeští inženýři testují nový systém přistávání letadel.
Airbus Drone 1
Drony začínají v mnoha ohledech nahrazovat člověka. Letecká společnost Airbus před pár dny představila na veletrhu Farnborough Airshow ve Velké Británii svou vizi jejich uplatnění.
nepřehlédněte
Thor 0
Technologie 3D tisku má bezpochyby velkou budoucnost v mnoha odvětvích, protože šetří čas i peníze. Letecká společnost Airbus ukazuje, jakým směrem ji chce využít ve svůj prospěch.
nepřehlédněte
Soukromy Nadzvukovy Letoun As 2
Z Londýna do New Yorku za tři hodiny a z Tokia do Los Angeles pak za šest. A to v největším luxusu. Dovolit si tak cestovat budou moci za pár let lidé, kteří rozhodně nemají hluboko do kapsy.
nepřehlédněte
Budoucnost Letani
Společnost Airbus má jasno, jak by mohla vypadat letecká doprava v budoucnosti. Díky novým technologiím bude výlet z Londýna do New Yorku trvat zhruba jednu hodinu. Nebude to ale zpočátku vůbec...
nepřehlédněte
A 380 Plane
Být výjimečný může být někdy na obtíž. Své o tom ví výrobce letadel Airbus, jehož A380 nejde na odbyt.
wall-e-autopilot
Lidé se mění. Více méně tloustnou. Airbus vytvořil koncept letadla se sedadly, s nimiž se nebudete muset bát obezity. Budeme takto v budoucnosti skutečně cestovat?