CDR.cz - Vybráno z IT

Jelly Bean

Společnost Google se rozhodla ukončit podporu pro populární prohlížeč Chrome na zařízeních se systémem Android Jelly Bean. Tento systém je podle Googlu již 6 let starý a nedokáže například čelit...
Kauza Heartbleed hýbe internetovým světem. Kdo problém způsobil? Měla NSA zájem na tom, aby informace o chybě nebyly zveřejněny? Čeho všeho se problém týká?
cyanogenmod
Vyvíjet OS čistě open source není na mobilních zařízeních jednoduché. Každý výrobce do systému něco přidá, ovladače k hardwaru jsou uzavřené, a tak nezbývá nic jiného, než je naprogramovat znovu....
Galaxy Camera 2 B 5
Vylepšený fotoaparát s operačním systémem Android je zpět, aby rozvířil vody hybridních fotopřístrojů. Představí se již za několik dnů na CES.
Samsung Galaxy S 4 - úvodní foto
Vlajková loď Samsungu, výkonný telefon Galaxy S4 s velmi obsáhlou výbavou, přichází už dnes dopoledne na tuzemský trh. Shrneme si tedy vše podstatné spolu s výčtem míst, kde bude S4 k dostání.
LG Optimus G Pro - uvodni fotka
Na trh zanedlouho přijde nový nástupce telefonu LG Optimus G. Smartphone nabídne Android ve verzi 4.1 Jelly Bean, čtyřjádrový procesor, 5,5palcový FullHD displej a také větší výdrž baterie.
Tablet Sencor Element 9.7 V2_Front
Pokud stále hledáte vhodný tablet na multimediální zábavu i práci a jste zároveň náročnější uživatel s požadavkem na vyšší rozlišení displeje, možná by vás mohla zaujmout dnešní novinka, která se v...
 
Medias W N-05E
Na japonský trh se chystá nový hybridní stroj Medias W od společnosti NEC, vybaven dvojicí 4,3palcových displejů. Disponuje také dvoujádrovým procesorem a Androidem 4.1 Jelly Bean.
pantech_vega_pic
Výrobce Pantech včera představil svou novou vlajkovou loď Pantech Vega No.6. Díky 5,9 palcovému FullHD displeji je tak zařízení na hraně mezi chytrým telefonem a tabletem.
xperia
Společnost Sony představila na veletrhu CES 2013 nový voděodolný smartphone Xperia Z. Nakopne výrobce k lepším zítřkům?
Alcatel One Touch Idol - 00
Alcatel představil na veletrhu CES svou novou vlajkovou loď. Tou je model One Touch Idol Ultra, který se stal díky své tloušťce 6,45 mm nejtenčím telefonem na světě.
Samsung-Galaxy-Grand
Galaxy Grand. Tak se jmenuje připravovaný chytrý telefon společnosti Samsung, který by se měl pravděpodobně stát levnější alternativou k řadě špičkových přístrojů Galaxy Note. Tyto přístroje na...
camera_white_23
Něco hlavního z fotoaparátu a něco málo z telefonu; otevírá snad "digitál" od Samsungu novou éru a způsob používání ala zpracování digitálního záznamu?!
GALAXY Note II Product Image_Key Visual (2)
Čínská pobočka Samsungu si opět pro své tuzemské zákazníky připravila něco extra, něco nestandardního. Již za deset dní hodlá uvést do prodeje upravenou verzi Galaxy Note II, která nabízí funkci...
Google_Tablet_Front3-4_02c_ONWHT_SIMPLE_FNL
Do redakce se nám na pár hodin přišel ohřát nečekaný host; horký produkt současnosti od společnosti Asus láká zajímavou cenou a silným výkonem. Jde skutečně o dobrou koupi?