CDR.cz - Vybráno z IT

soukromí

DIIT
Podniková pravidla nejsou pouze nástrojem firem určeným pro obtěžování zaměstnanců. Lze je efektivně využít i na osobním zařízení pro zvýšení bezpečnosti, vypnutí, či zapnutí různých funkcí, či...
Navzdory tomu, že WhatsAppu vyhrožuje nespočet uživatelů svým odchodem kvůli svým přetrvávajícím kontroverzím ohledně změny zásad ochrany osobních údajů, zdá se, že je aplikace příliš známá na to,...
nepřehlédněte
Společnost se snaží minimalizovat odliv uživatelů, kteří kvůli nadcházejícím změnám ve velkém přecházejí na jiný mobilní komunikační nástroj. WhatsApp se to snaží zvrátit.
Společnost Grayshift představila zařízení GrayKey, které dokáže odblokovat iPhone nebo iPad za dvě hodiny. Malá krabička je cenově dostupná, přenosná a mohou si ji dovolit i menší instituce.
nepřehlédněte
Jaká zpráva dokáže rozhodit celý Skype? Proč je lepší nenechat váš MacBook usnout? A kdo zase naletěl facebookovým útočníkům? Odpovědi vám přináší nejnovější SecUpdate!
if-a-google-employee-dies-spouse-gets-half-pay-for-10-years-6f851f810f
Vyhledávací gigant čelí v zemi galského kohouta hrozbě sankcí kvůli nerespektování tamních ochránců soukromí. Pokuta se však dle nových norem EU může vyšplhat mnohem výše.
Big-Brother-Is-Watching-You
Google Glass a další zařízení s funkcí rozšířené reality nás prý mohou přivést do světa, kde soukromí neexistuje. Je oprávněné se bát?