CDR.cz - Vybráno z IT

Patrik Borýsek

Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Autora zajímají moderní technologie, robotika, vesmír, augmented reality a trendy budoucího vědeckotechnického vývoje. Jeho oblíbený citát je od Eleanor Roosevelt: "The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
10 let 11 měsíců

Články autora

69854d8c21e94c253f3715ea990ccddf
Podívejte se na velmi efektní video kombinující několik různorodých prvků dohromady. S něčím podobným bychom se v budoucnu mohli setkávat na koncertech či v moderních divadlech.
if-a-google-employee-dies-spouse-gets-half-pay-for-10-years-6f851f810f
Vyhledávací gigant čelí v zemi galského kohouta hrozbě sankcí kvůli nerespektování tamních ochránců soukromí. Pokuta se však dle nových norem EU může vyšplhat mnohem výše.
Internet1
Blíží se monopolizace reklamního trhu, či zvýšení komfortu pro uživatele? Staré cookies má nahradit jejich modernější, bezpečnější a uzavřenější varianta, plánuje Google.
cyanogen-throwback-1-large
Autoři známé ROM pro OS Android si založili firmu a chtějí prorazit na trhu. S čím plánují přijít a mají vůbec šanci?
InstallationRender_lrg
Solární elektrárna, jež dodává energii když nesvítí Slunce? Nebo větrná, když nefouká vítr? Ve spojení se sofistikovaným úložištěm to je možné.
darpa
Od megalomanských drahých plavidel takřka na jedno použití přichází na scénu nová generace. Americká armáda ve spojení s agenturou DARPA ve vesmíru cítí potenciál, proto i galaktické lodě musí...
gta5-logo-nostalgie-slunicko
Hráčská komunita žije nejenom konzolovou verzí nového dílu populární série GTA, nýbrž i stále se rozrůstající peticí za PC verzi hry. Co na to vývojáři?
DSC9303-21
Farmařit na oběžné dráze? Astronautům to má pomoci překonat stesk po domově. Salátek, ředkvička a později i okrasné květiny.
facebook
Personalisté stále častěji berou v potaz digitální prostor při prověřování uchazeče o zaměstnání. Jaká jsou nejnovější čísla a čím zaujmout?
403787-new-zealand-parliament-bans-software-patents
Odvážný krok novozélandských zákonodárců v oblasti patentové ochrany stojí za povšimnutí. Přesto však existuje klička, jak jej obejít. Má tato norma smysl?

Stránky