CDR.cz - Vybráno z IT

GOG

Máte chuť si zahrát kvalitní plošinovku v tak trochu retro grafice? Pak určitě nepropásněte nabídku společnosti GOG.
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší všechny milovníky kvalitních plošinovek.
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší milovníky tahových strategií a obecně veterány strategických her.
Máte rádi kyberpunk a RPG hry? Pak vás potěší hra, kterou momentálně nabízí zdarma digitální obchod s videohrami GOG.
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší jak milovníky sci-fi adventur, tak i hráče her s hororovou atmosférou.
V online obchodě s videohrami GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší všechny milovníky akčních her.
Online obchod s videohrami GOG nabízí zdarma hru z roku 2020, která potěší zejména hráče adventur.
 
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší všechny milovníky RPG her.
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší všechny milovníky sci-fi taktických strategických her.
Digitální obchod GOG, který prodává videohry bez protipirátské ochrany vám nyní nabízí zdarma strategickou hru inspirovanou slovanskou mytologií.
Digitální distribuční platforma GOG nabízí zdarma hned několik desítek videoher. Pojďme se podívat, o jaké hry vlastně jde.
Gog 2
Digitální obchod s videohrami GOG nabízí zdarma hru, která potěší zejména hráče roguelike RPG her.
Gog 2
Digitální obchod GOG, který prodává videohry bez protipirátské ochrany nabízí hned čtyři hry zdarma. Jedná se o dvě taktické strategie a dvě hry žánru dungeon crawler.
Je pravděpodobné, že jste s třetím dílem Zaklínače již měli tu čest, ale hráli jste i titul, který Geraltovu videoherní cestu začal? Nyní máte příležitost, GOG jej rozdává zdarma.
Šance zahrát si kvalitní titul a ještě k tomu zcela zdarma? Něco takového se ztěžka odmítá. Navíc, pokud ten titul je legendární Dead Space. Pokud horor neosloví, co se takhle prolistovat desítkami...