CDR.cz - Vybráno z IT

Toyota

Tesla se po úspěšných třech kvartálech a raketového růstu hodnoty jejích akcií stala automobilkou s největší tržní kapitalizací na trhu.
Známá automobilka Toyota přišla s elektromobilem s integrovanými fotovoltaickými panely. Ty jsou natolik výkonné, že místo prodloužení dojezdu dokáží nabít auto na celodenní ježdění po městě.
Automobilka Toyota se snaží vyvinout elektromobil, který by využíval alternativní zdroje energie. Odpovědí je nový Prius, který je obalen vysoce efektivními solárními panely.
Japonská národní vesmírná agentura a známá automobilka Toyota uzavřely dohodu, která vyvine měsíční vozítko pro dvoučlennou posádku do roku 2029. Japonsko se tak chce zařadit na seznam zemí, které...
Rok co rok vyvíjí automobilky nové vozy, které budou moci uvést na trh. V oblasti automobilů panuje poměrně silně konkurenční prostředí, tudíž se není čemu divit. A nezaostává ani Toyota.
Toyota Car 1
V Grenoble se před pár dny otevřela první půjčovna elektrických tříkolek a čtyřkolek v rámci projektu Toyota Cité Lib by Ha:Mo. Ve městě se jich bude prohánět sedmdesát.
Budoucnost elektromobilů v podání Toyoty - jednomístná tříkolka se naklání v zatáčce a ujede až 50 km na nabití. Díky tomu, nulovým emisím a malým rozměrům je určena především do města.
 
Toyota FV2 - img15
Osobní automobil, který se vám přizpůsobí a jízda v něm bude ještě větším zážitkem – zhruba takto popisuje japonský výrobce koncept futuristického vozidla FV2. Řízení ovládáme ve stoje pohybem těla...